Działka inwestycyjna Kutno, Śródmieście, Łódzkie

Działka na sprzedaż
3 340 920 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 14 623 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Kutno
  • Numer oferty : WH343878
  • Cena za m2 : 228.47 PLN

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !!

Atuty nieruchomości :

- blisko centrum miasta,
- media w drodze dojazdowej,
- teren przygotowywany pod inwestycję,

Charakterystyka :

Przedmiotem oferty jest działka inwestycyjna położona w Kutnie, 2,5 km od ulicy Królewskiej, będącej ścisłym centrum miasta. W chwili obecnej na obiekcie prowadzona jest rozbiórka pozostałości budynków po fabryce niegdyś chmielowni, potem siedziny Herbapolu. Na posesji znajdują się dwa budynki. Pierwszy z nich to budynek 3 kondygnacyjny, z przeznaczeniem mieszkalnym o łącznej powierzchni użytkowej ok 660 m. Drugi natomiast to ostatni z budynków fabrycznych, wybudowany ok roku 1910, o łącznej powierzchni ok 2400 m. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzeni przewidującym zabudowę wielorodzinną. Studium warunków zabudowy określa zabudowę mieszkalną jak i usługową. Obiekt świetnie sprawdzi się jako teren logistyczny, fabryczny czy deweloperski.

Zapraszam na prezentację !


 


PLAN NIERUCHOMOŚCI Z ZASADY UDOSTĘPNIONY JEST JAKO JEDNO ZE ZDJĘĆ OGŁOSZENIA.


Zarówno w celu uzyskania informacji o ofertach jak i chęci obejrzenia nieruchomości prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny lub kontakt w formie zapytania internetowego z pozostawieniem numeru telefonu kontaktowego.


Chroniąc dane naszych klientów informujemy, że nie przekazujemy dokładnych adresów nieruchomości przed zawarciem współpracy z osobą potencjalnie zainteresowaną w postaci umowy pośrednictwa. Umowa pośrednictwa określa przede wszystkim warunki wzajemnej współpracy oraz wysokość wynagrodzenia za wskazaną w umowie usługę, chociażby w odniesieniu do jednej z posiadanych w naszej bazie nieruchomości. Chcemy jednak zaznaczyć, że samo prezentowanie naszych nieruchomości osobom potencjalnie zainteresowanym (na podstawie zawartych z nimi umów) jest bezpłatne.