M4 Śródmieście , Kamienica OKAZjA

Mieszkanie na sprzedaż
400 000 PLN , Pow. 71 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
71 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Łódź Bałuty
Rok budowy:
1
Piętro:
1 na 4
Numer oferty:
WH261654
Cena za m2:
5 634 PLN
Przestronne mieszkanie w kamienicy w sercu miasta, okolice Manufaktury. Jeden z najlepszych punktów w Łodzi. Do Manufaktury 5 minut piechotą. Doskonały dojazd we wszystkich kierunkach w mieście. Kamienica zadbana po rewitalizacji, duży wewnętrzny dziedziniec z miejscami parkingowymi. Brama zamykana na pilota.

   Mieszkanie do remontu z ogromnym potencjałem aranżacyjnym. W mieszkaniu znajdują się cztery pomieszczenia, które można przeorganizować w różnych konfiguracjach. Można przekształcić w dwa odrębne mieszkania. Stąd jest to świetna propozycja dla inwestora, który chciałby wykorzystać tę przestrzeń pod wynajem.  Powierzchnia ok 71m2, pierwsze piętro.  Wejście do klatki z podwórka. Ogrzewanie centralne miejskie.

Więcej zdjęć danej oferty jak i więcej ofert znajdziesz na naszej stronie: wellhome. nieruchomosci. pl

Zapraszamy ! :)
 


Zarówno w celu uzyskania informacji o ofertach jak i chęci obejrzenia nieruchomości prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny z opiekunem oferty lub kontakt w formie zapytania internetowego z pozostawieniem numeru telefonu kontaktowego.


Chroniąc dane naszych klientów informujemy, że nie przekazujemy dokładnych adresów nieruchomości przed zawarciem współpracy w postaci umowy z osobą potencjalnie zainteresowaną. Umowa określa przede wszystkim warunki wzajemnej współpracy oraz ewentualną wysokość wynagrodzenia za wskazaną w umowie usługę, chociażby w odniesieniu do jednej z posiadanych w naszej bazie nieruchomości. Chcemy jednak zaznaczyć, że samo prezentowanie naszych nieruchomości osobom potencjalnie zainteresowanym jest bezpłatne.
Nieprawidłowy adres E-mail