3 pokoje,Bałuty,blisko Doły, Julianów,3980 zł/m2 !

Mieszkanie na sprzedaż
305 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 76,50 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 3
  • Lokalizacja : Łódź Bałuty
  • Rok budowy : 1956
  • Piętro: 3 na 4
  • Numer oferty : WH949224
  • Cena za m2 : 3986.93 PLN

!!! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !!!


Mieszkanie 3 pokojowe (+garderoba), rozkładowe, usytuowane na 3 piętrze w bloku z cegły znajdującego się w dzielnicy Łódź - Bałuty (okolice ul.Organizacji Win / ul.Krawiecka).


Status własności: odrębna nieruchomość (własność wraz z udziałami w gruncie pod budynkiem).


Metraż: 76,50 m2.


Istnieje możliwość stworzenia z całej powierzchni lokalu 2 osobnych mieszkań.


Nieruchomość wymaga przeprowadzenia remontu, natomiast przestronność wszystkich znajdujących się w niej pomieszczeń daje ogromne możliwości zaaranżowania przestrzeni. We wszystkich pokojach znajdują się po dwa okna (już PCV), co daje możliwości podziału na większą ilość pokoi niż aktualnie 3. Dodatkowo nad samym mieszkaniem znajduje się pełnowymiarowy strych (powierzchnia niemieszkalna), dzięki czemu mamy izolację od dachu oraz brak sąsiadów mieszkających nad nami. 


W budynku znajdują się bardzo zadbane i szerokie klatki schodowe, a pod budynkiem (od jego drugiej strony) znajduje się duży parking dla mieszkańców.


Lokal składa się z:


- dużego salonu (ok. 18 m2) z aneksem kuchennym
- 2 równie dużych i przestronnych sypialni (po ok. 20 m2)
- pomieszczenia na garderobę lub jako schowek na urządzenia gospodarstwa domowego
- niemałej łazienki (ok. 7 m2)
- osobnego pomieszczenia z toaletą
- przedpokoju, który łączy ze sobą wszystkie pomieszczenia

Czynsz: ok. 670 zł (przy jednej osobie).


Zapraszamy!!


  

Zarówno w celu uzyskania informacji o ofertach jak i chęci obejrzenia nieruchomości prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny lub kontakt w formie zapytania internetowego z pozostawieniem numeru telefonu kontaktowego.


Chroniąc dane naszych klientów informujemy, że nie przekazujemy dokładnych adresów nieruchomości przed zawarciem współpracy z osobą potencjalnie zainteresowaną w postaci umowy pośrednictwa. Umowa pośrednictwa określa przede wszystkim warunki wzajemnej współpracy oraz wysokość wynagrodzenia za wskazaną w umowie usługę, chociażby w odniesieniu do jednej z posiadanych w naszej bazie nieruchomości. Chcemy jednak zaznaczyć, że samo prezentowanie naszych nieruchomości osobom potencjalnie zainteresowanym (na podstawie zawartych z nimi umów) jest bezpłatne.