2 pokoje z balkonem, Łódź Górna, Dąbrowa

Mieszkanie na sprzedaż
288 000 PLN, Pow. 43,54 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
43,54 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Łódź Dąbrowa
Rok budowy:
1973
Piętro:
0 na 4
Numer oferty:
WH165193
Cena za m2:
6614.61 PLN

!!!KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!!!

Mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą, w pełni rozkładowe. Mieszkanie znajduje się na parterze w czteropiętrowym bloku, z dużym balkonem, gotowe do wprowadzenia.


Mieszkanie składa się z salonu  (17,30m2), sypialni (9,40m2)z garderobą , dużej kuchni w pełni wyposażonej, przedpokoju z szafą w zabudowie, łazienki i balkonu.

Lokal znajduje się w pobliżu szkoły podstawowej z basenem nr 190.


Zapraszam serdecznie!!!Więcej zdjęć danej oferty jak i więcej ofert znajdziesz na naszej stronie: wellhome. nieruchomosci. pl

Zapraszamy ! :)
 


Zarówno w celu uzyskania informacji o ofertach jak i chęci obejrzenia nieruchomości prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny z opiekunem oferty lub kontakt w formie zapytania internetowego z pozostawieniem numeru telefonu kontaktowego.


Chroniąc dane naszych klientów informujemy, że nie przekazujemy dokładnych adresów nieruchomości przed zawarciem współpracy w postaci umowy z osobą potencjalnie zainteresowaną. Umowa określa przede wszystkim warunki wzajemnej współpracy oraz ewentualną wysokość wynagrodzenia za wskazaną w umowie usługę, chociażby w odniesieniu do jednej z posiadanych w naszej bazie nieruchomości. Chcemy jednak zaznaczyć, że samo prezentowanie naszych nieruchomości osobom potencjalnie zainteresowanym jest bezpłatne.
Nieprawidłowy adres E-mail