KSIĘŻY MŁYN na pracownię,gabinet lub do mieszkania

Mieszkanie na sprzedaż
209 999 PLN, Pow. 30,74 m2
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 30,74 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 1
  • Lokalizacja : Łódź Księży Młyn
  • Rok budowy : 0
  • Piętro: 0 na 3
  • Numer oferty : WH118997
  • Cena za m2 : 6831.46 PLN

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !!!


Kominek, fontanna, baśniowe oświetlenie - tylko tutaj!

Z wielką przyjemnością zapraszam do niecodziennej przestrzeni - blisko 31m2 z dodatkową powierzchnią pod podłogą ( około 4m2) - czeka na kogoś równie niezwykłego.
To mieszkanie niczym scenografia z Baśni 1000 i jednej nocy zostało odrestaurowane i przywrócono mu dawny blask. Znajduje się na parterze kamienicy, przy cichej uliczce, co daje możliwość nie tylko spokojnego mieszkania, czy pracowni, ale także na poprowadzenie w nim działalności gospodarczej. Przestrzeń została tak przemyślana, aby każde możliwe miejsce wykorzystać nie tracąc wyjątkowego światła i poczucia przestronności. W zabudowie duża, wysoka i praktyczna szafa, wspomniana zadbana komórka pod podłogą, mnogość szafek i skrytek sprytnie ukrytych zaskakuje. Wszystko utrzymane w gustownym i spójnym klimacie.

Własność wyodrębniona z KW, prężnie działająca wspólnota mieszkaniowa zadbała o wygląd kamienicy od frontu, bramę i domofon oraz przede wszystkim o centralne ogrzewanie !!! Czynsz miesięczny zawiera już CO i oscyluje w granicach 450 zł.

O okolicy można rozpisywać się w nieskończoność. Sam Księży Młyn przeżywa teraz renesans. Bliskie sąsiedztwo Parku Źródliska, Palmiarni, Szkoły filmowej itd.... Pełna infrastruktura, centrum miasta, a mimo to cisza i spokój. To rzadkość. 
 
Serdecznie zapraszam.

Więcej zdjęć i ofert znajdziesz na www.wellhome.nieruchomosci.plWięcej zdjęć danej oferty jak i więcej ofert znajdziesz na naszej stronie: http://wellhome.nieruchomosci.pl/

Zapraszamy ! :)
 


Zarówno w celu uzyskania informacji o ofertach jak i chęci obejrzenia nieruchomości prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny z opiekunem oferty lub kontakt w formie zapytania internetowego z pozostawieniem numeru telefonu kontaktowego.


Chroniąc dane naszych klientów informujemy, że nie przekazujemy dokładnych adresów nieruchomości przed zawarciem współpracy w postaci umowy z osobą potencjalnie zainteresowaną. Umowa określa przede wszystkim warunki wzajemnej współpracy oraz ewentualną wysokość wynagrodzenia za wskazaną w umowie usługę, chociażby w odniesieniu do jednej z posiadanych w naszej bazie nieruchomości. Chcemy jednak zaznaczyć, że samo prezentowanie naszych nieruchomości osobom potencjalnie zainteresowanym jest bezpłatne.