Gotowiec inwestycyjny Łódź Polesie, Śródmieście

Mieszkanie na sprzedaż
580 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 80,14 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 3
  • Lokalizacja : Łódź Polesie
  • Rok budowy : 1890
  • Numer oferty : WH181989
  • Cena za m2 : 7237.33 PLN

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI! 

Sprzedam śliczne i wyjątkowe mieszkanie inwestycyjne, świeżo po remoncie. Mieszkanie posiada umowy najmu na wszystkie 3 kawalerki. Miesięczny przychód z najmu wynosi ok 4500zł. Lokal usytuowany jest na 3 piętrze w 3-piętrowej kamienicy z cegły. W skład lokalu wchodzą 3 śliczne kawalerki. 

Mieszkanie posiada 80 mkw po remoncie zakończonym w 09.2020 remont obejmował wymianę wszystkich instalacji i podział na 3 mikrokawalerki. Do mieszkania przynależy pomieszczenie w piwnicy. Elewacja kamienicy po remoncie, elewacje oficyn po remoncie parę lat temu. Brama zamykana na pilota. 

Status własności: odrębna nieruchomość

W każdej kawalerce aneks kuchenny i łazienka, w dwóch pierwszych antresole. Mieszkania w pełni umeblowane oraz wyposażone (wraz z wyposażeniem kuchennym, AGD etc.) W każdym mieszkaniu szafa PAX i kuchnia z IKEA (z gwarancją). 

Wszystkie media miejskie z wyjątkiem wymienionej instalacji grzewczej nowy piec gazowy z obiegiem zamkniętym - praktycznie bezobsługowy. Okna wymienione przy poprzednim remoncie. . Czynsz 500 zł.

W każdej kawalerce aneks kuchenny i łazienka, w dwóch pierwszych antresole. Mieszkania w pełni umeblowane oraz wyposażone (wraz z wyposażeniem kuchennym, AGD etc.) W każdym mieszkaniu szafa PAX i kuchnia z IKEA (z gwarancją).

Mieszkanie znakomicie sprawdzi się dla ludzi chcących mieszkać w centrum Łodzi. W bezpośrednim sąsiedztwie Akademia Muzyczna, kampus Uniwersytety Medycznego pl. Hallera i szpital WAM oraz budynki Uniwersytetu Łódzkiego. W okolicy pełna infrastruktura usługowo-handlowa. Okolica bardzo dobrze skomunikowana.

 

Zarówno w celu uzyskania informacji o ofertach jak i chęci obejrzenia nieruchomości prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny lub kontakt w formie zapytania internetowego z pozostawieniem numeru telefonu kontaktowego.


Chroniąc dane naszych klientów informujemy, że nie przekazujemy dokładnych adresów nieruchomości przed zawarciem współpracy z osobą potencjalnie zainteresowaną w postaci umowy pośrednictwa. Umowa pośrednictwa określa przede wszystkim warunki wzajemnej współpracy oraz wysokość wynagrodzenia za wskazaną w umowie usługę, chociażby w odniesieniu do jednej z posiadanych w naszej bazie nieruchomości. Chcemy jednak zaznaczyć, że samo prezentowanie naszych nieruchomości osobom potencjalnie zainteresowanym (na podstawie zawartych z nimi umów) jest bezpłatne.