Apartament,Łódź,Retkinia,Smulsko,4 pokoje,1 piętro

Mieszkanie na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 131,52 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 4
  • Lokalizacja : Łódź Smulsko
  • Rok budowy : 2003
  • Piętro: 1 na 2
  • Numer oferty : WH906731
  • Cena za m2 : 5618.92 PLN

!!! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !!!

!!! OFERTA WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZE !!!


Łączna powierzchnia - 131.52 m2

( w powierzchnię wliczony jest garaż na parterze budynku z jedynym w całym apartamentowcu dodatkowym wejściem po schodach bezpośrednio do lokalu )

CENA: 739 000 zł

Status własności: Odrębna nieruchomość ( założona księga wieczysta oraz dodatkowo udziały w gruncie i częściach wspólnych)


Apartament mieści się na 1 piętrze budynku 2 piętrowego w zabudowie szeregowej ( jedna klatka schodowa wyłącznie dla właścicieli 2 lokali )

Budynek ogrodzony z dużym ogrodem wyłącznie dla mieszkańców.

Ogrzewanie gazowe indywidualnym piecem dwufunkcyjnym znajdującym się w części garażowej ( dokładnie w oddzielnym pomieszczeniu gospodarczym)

Opis pomieszczeń:

Poziom 1 ( część mieszkalna ):


- Przestronny, bardzo duży Salon z aneksem kuchennym, kominkiem oraz wyjściem na ponad 20 metrowy TARAS ( ekspozycja okien na najbardziej słoneczną stronę południową ). W salonie na podłodze położona deska, na ścianach gładź i częściowo kamień ozdobny,

- Pokój/Sypialnia/Gabinet, pomieszczenie posiadające dwa wejścia ( od strony salonu oraz korytarza ),

- Pokój/Garderoba, pomieszczenie, które służy obecnie jako garderoba ( ok. 9 m2 ) może zostać zaadaptowane również jako pokój dla dziecka lub gabinet,

- Główna, duża sypialnia z własną łazienką ( przestronny prysznic, umywalka, toaleta w systemie podwieszanym ),

- Druga łazienka znajdująca się w części wspólnej z wejściem od korytarza ( narożna wanna, toaleta w systemie podwieszanym, umywalka ),

- Dwie garderoby ( ok. 2 m2 każda ) z wejściami od strony korytarza,

- Schody kręcone prowadzące do/z garażu, będące jedynym takim rozwiązaniem zastosowanym w całym budynku.

Poziom 0 ( część garażowa/gospodarcza ):


- Garaż ( przynależny/przypisany do mieszkania ),

- Pomieszczenie służące w chwili obecnej jako suszarnia, prasowalnia, przechowalnia sprzętów gospodarstwa domowego ( ok. 15 m2 ),

- Pomieszczenie gospodarcze z piecem gazowym oraz pralką i suszarką.

Cały apartament posiada bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń, który pomimo braku wymagalności jakichkolwiek zmian daje wiele możliwości na zaadaptowanie przestrzeni wedle własnego uznania i indywidualnych potrzeb.

Wnętrze wykończone materiałami bardzo dobrej klasy.

 

Jedynym pomieszczeniem, które wymaga odnowienia to łazienka znajdująca się w części wspólnej ( korytarzu ), co tak naprawdę daje możliwość dostosowania jej przestrzeni zgodnie z własnymi potrzebami.


 

Pozostała część apartamentu wymaga co najwyżej odświeżenia, co umożliwia wprowadzenie się do mieszkania od zaraz po dokonaniu zakupu.


Okolica cicha i spokojna z bardzo dobrym połączeniem z centrum miasta. W pobliżu znajdują się skwery z placami zabaw. Apartament mieści się przy ślepej uliczce, dzięki czemu nie mamy do czynienia z uciążliwym ruchem.


Jeżeli szukasz wyjątkowej przestrzeni, przy jednoczesnym założeniu bliskości do centrum miasta, trafiłeś idealnie !!!


Zapraszamy na prezentację !!!


PLAN NIERUCHOMOŚCI Z ZASADY UDOSTĘPNIONY JEST JAKO JEDNO ZE ZDJĘĆ OGŁOSZENIA.


Zarówno w celu uzyskania informacji o ofertach jak i chęci obejrzenia nieruchomości prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny lub kontakt w formie zapytania internetowego z pozostawieniem numeru telefonu kontaktowego.


Chroniąc dane naszych klientów informujemy, że nie przekazujemy dokładnych adresów nieruchomości przed zawarciem współpracy z osobą potencjalnie zainteresowaną w postaci umowy pośrednictwa. Umowa pośrednictwa określa przede wszystkim warunki wzajemnej współpracy oraz wysokość wynagrodzenia za wskazaną w umowie usługę, chociażby w odniesieniu do jednej z posiadanych w naszej bazie nieruchomości. Chcemy jednak zaznaczyć, że samo prezentowanie naszych nieruchomości osobom potencjalnie zainteresowanym (na podstawie zawartych z nimi umów) jest bezpłatne.