Łódź

Mieszkanie na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 72,09 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 3
  • Lokalizacja : Łódź Śródmieście
  • Piętro: 3 na 3
  • Numer oferty : WH863063
  • Cena za m2 : 4022.75 PLN

Oferuję do sprzedaży ciche, duże mieszkanie w kamienicy, w samym centrum miasta.

 

Ogrzewanie oraz woda ciepła miejska!


Nieruchomość jest bardzo przestronna, duży salon z bezpośrednim dojściem do dużej, przestronnej garderoby i takiej samej spiżarni.

 

Okna nieruchomości skierowane są w kierunku wschodnim. Mieszkanie składa się z salonu, wspomnianej garderoby i sypialni, a także sypialni z przestronną antresolą. Lokal znajduje się na trzecim piętrze podwórka wyremontowanej kamienicy co powoduje, że mieszkanie jest bardzo ciche i spokojne.

 

W kamienicy znajdują się same duże mieszkania, co powoduje, że na zamykanym terenie (brama z domofonem, zamykana na pilota) jest możliwość swobodnego zaparkowania samochodu.

 

Niewątpliwym atutem mieszkania jest jego położenie jak również fakt, że właściciel mieszkania będzie miał nieograniczony dostęp do strychu znajdującego się bezpośrednio nad mieszkaniem.

Bezpośrednie sąsiedztwo ścisłego centrum powoduje ze jest tu wszędzie blisko. Ponadto w pobliżu znajduje się duże, targowisko, linie autobusowe i tramwajowe. Kilkuminutowa podróż miejską komunikacją i można oddać się relaksowi na łonie przyrody, w parku na zdrowiu.

Nieruchomość znajduje się w strefie rewitalizacji.


PLAN NIERUCHOMOŚCI Z ZASADY UDOSTĘPNIONY JEST JAKO JEDNO ZE ZDJĘĆ OGŁOSZENIA.


Zarówno w celu uzyskania informacji o ofertach jak i chęci obejrzenia nieruchomości prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny lub kontakt w formie zapytania internetowego z pozostawieniem numeru telefonu kontaktowego.


Chroniąc dane naszych klientów informujemy, że nie przekazujemy dokładnych adresów nieruchomości przed zawarciem współpracy z osobą potencjalnie zainteresowaną w postaci umowy pośrednictwa. Umowa pośrednictwa określa przede wszystkim warunki wzajemnej współpracy oraz wysokość wynagrodzenia za wskazaną w umowie usługę, chociażby w odniesieniu do jednej z posiadanych w naszej bazie nieruchomości. Chcemy jednak zaznaczyć, że samo prezentowanie naszych nieruchomości osobom potencjalnie zainteresowanym (na podstawie zawartych z nimi umów) jest bezpłatne.