PROMOCJA DO 27.05.2020 APARTAMENTY PIŁSUDSKIEGO

Mieszkanie na sprzedaż
349 693 PLN, Pow. 51,05 m2
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 51,05 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 3
  • Lokalizacja : Łódź Śródmieście , marsz. Józefa Piłsudskiego
  • Rok budowy : 2021
  • Piętro: 1 na 9
  • Numer oferty : WH889861
  • Cena za m2 : 6 850 PLN

 Osiedle jest położone tylko 10 minut od ścisłego centrum Łodzi.

Park Widzewski, Park 3 Maja oraz Park Baden-Powella znajdują się kilkaset metrów od budynków.
Centrum Handlowe Tulipan dzieli od osiedla zaledwie krótki spacer.
Bezpośrednio przy osiedlu znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe, a dworzec Łódź Niciarniana jest oddalony o zaledwie 800 metrów.

Szeroka oferta obejmuje metraże od 28 do 65 mkw.: zarówno kawalerki, jak i mieszkania 2-, 3-, a nawet 4-pokojowe
Wszystkie mieszkania mają przestronne balkony lub tarasy z ogródkami, a dobre nasłonecznienie pomieszczeń korzystnie wpłynie na samopoczucie mieszkańców.
Do dyspozycji mieszkańców przygotowaliśmy duży parking podziemny na 140 samochodów oraz miejsca naziemne.
Zadbaliśmy o estetykę: wygląd osiedla nawiązuje do ceglanej zabudowy charakterystycznej dla dawnej fabrycznej części miasta.
Dla najmłodszych przygotowaliśmy kolorowy i bezpieczny plac zabaw.


Opcja Smart Home - Murapol Appartme to bezpieczeństwo, komfort i oszczędność w zasięgu ręki. Steruj swoim mieszkaniem za pomocą smartfona lub tabletu i spraw, by stało się „smart”.

Pakiet antysmogowy - to codzienna ochrona przed zanieczyszczeniami, smogiem, pyłkami, kurzem, grzybami oraz innymi alergenami. System składa się z zaawansowanego technicznie układu filtrów, które powstrzymają nie tylko drobnoustroje, lecz również owady.
Więcej zdjęć danej oferty jak i więcej ofert znajdziesz na naszej stronie: http://wellhome.nieruchomosci.pl/

Zapraszamy ! :)
 


Zarówno w celu uzyskania informacji o ofertach jak i chęci obejrzenia nieruchomości prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny z opiekunem oferty lub kontakt w formie zapytania internetowego z pozostawieniem numeru telefonu kontaktowego.


Chroniąc dane naszych klientów informujemy, że nie przekazujemy dokładnych adresów nieruchomości przed zawarciem współpracy w postaci umowy z osobą potencjalnie zainteresowaną. Umowa określa przede wszystkim warunki wzajemnej współpracy oraz ewentualną wysokość wynagrodzenia za wskazaną w umowie usługę, chociażby w odniesieniu do jednej z posiadanych w naszej bazie nieruchomości. Chcemy jednak zaznaczyć, że samo prezentowanie naszych nieruchomości osobom potencjalnie zainteresowanym jest bezpłatne.