Radiostacja - Rewelacja - m4 rozkładowe z balkonem

Mieszkanie na sprzedaż
295 500 PLN, Pow. 47,36 m2
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 47,36 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 3
  • Lokalizacja : Łódź Śródmieście
  • Rok budowy : 0
  • Piętro: 9 na 10
  • Numer oferty : WH611734
  • Cena za m2 : 6239.44 PLN

Kupujący nie płaci prowizji !!!

Zapraszam
do przepięknie położonego mieszkania w prestiżowej dzielnicy Łodzi jaką niewątpliwie jest Radiostacja.
Ulokowane na IX piętrze 3 pokojowe M4 (47m2)  w pełnym rozkładzie z balkonem, znakomicie doświetlone z zapierającym dech widokiem może pomóc spełnić niejedno marzenie. Nadaje się zarówno pod inwestycję jak i dla rodziny z dziećmi. Oprócz przestronnego salonu z którego mamy wyjście na balkon w nieruchomości znajdują się dwie sypialnie, w tym jedna z balonem francuskim. Z racji pełnego rozkładu i ustawnych pokoi daje pełen wachlarz możliwości aranżacyjnych. Dodatkowym atutem są dobrze zachowane parkiety, które po cyklinowaniu będą cieszyły przez lata (wzór w jodełkę na nowo przeżywa renesans !). 
Blok ocieplony, bardzo estetyczny z nowocześnie zabudowanym wejściem. Na IX piętro można dojechać dwoma nowymi windami firmy Schindler. Z miejscem parkingowym nie ma problemu, gdyż prężnie działająca spółdzielnia założyła szlabany do uliczek dojazdowych
Co do okolicy, to trudno zmieścić się w kilku zdaniach. Malowniczy Park 3go maja lada moment rozkwitnie tulipanami i zazieleni się na dobre. Spacerować i biegać oraz karmić kaczki można cały rok. Mnogość ścieżek rowerowych i bliskość stacji roweru miejskiego zachęcają do ruchu. W bliskiej odległości Motodrom, Korty tenisowe, Orlik dla dzieci i młodzieży, basen i wiele innych. 
Pełna infrastruktura, bliskość centrum, dzielnica dobrze skomunikowana o nieposzlakowanej opinii od lat. Sklepy osiedlowe przysłowiowe trzy kroki od klatki schodowej.
Status: spółdzielcze własnościowe bez KW z możliwością założenia.
Polecam i zapraszam do oglądania.

Wyjątkowa oferta ze względu na lokalizację - rzadkość !!!

Więcej zdjęć i propozycji znajdziecie Państwo na stronie www.wellhome.nieruchomosci.pl

Więcej zdjęć danej oferty jak i więcej ofert znajdziesz na naszej stronie: http://wellhome.nieruchomosci.pl/

Zapraszamy ! :)
 


Zarówno w celu uzyskania informacji o ofertach jak i chęci obejrzenia nieruchomości prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny z opiekunem oferty lub kontakt w formie zapytania internetowego z pozostawieniem numeru telefonu kontaktowego.


Chroniąc dane naszych klientów informujemy, że nie przekazujemy dokładnych adresów nieruchomości przed zawarciem współpracy w postaci umowy z osobą potencjalnie zainteresowaną. Umowa określa przede wszystkim warunki wzajemnej współpracy oraz ewentualną wysokość wynagrodzenia za wskazaną w umowie usługę, chociażby w odniesieniu do jednej z posiadanych w naszej bazie nieruchomości. Chcemy jednak zaznaczyć, że samo prezentowanie naszych nieruchomości osobom potencjalnie zainteresowanym jest bezpłatne.