ŚRÓDMIEŚCIE,NOWA INWESTYCJA,JEDYNA TAKA W MIEŚCIE

Mieszkanie na sprzedaż
Zapytaj o cenę
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 59,68 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 3
  • Lokalizacja : Łódź Widzew , Milionowa
  • Rok budowy : 2020
  • Piętro: 2 na 5
  • Numer oferty : WH459126
  • Cena za m2 : Zapytaj o cenę

Nowy Apartamentowiec w doskonałej lokalizacji. Nowe Centrum Łodzi.

Ceny mieszkań od 6800 do 9800zł/m2

Garaż 40000-48000 zł

komórka lokatorska 4000 zł

Mieszkania dwupokojowe i większe wyposażone w centralę TaHoma DIN marki Somfy zamontowaną w skrzynce elektrycznej. Dzięki niej wygodnie sterujesz urządzeniami w Twoim domu. Przyciskiem lub z poziomu aplikacji mobilnej, bez połączeń kablowych. Bo w Inwsetycji wszystko łączy się naturalnie.

bardzo dobra komunikacja z każdą częścią miasta
w pobliżu liczne sklepy, restauracje
w bliskiej odległości Park Kiliańskiego, Park Źródliska

Bijące serce miasta. Ponad 7 ha terenu przesiąkniętego bogatą historią.
Pomiędzy ulicami Tymienieckiego i Milionową, z widokiem na Piotrkowską. Wyśmienita inwestycja łączy przeszłość z teraźniejszością oraz otwiera się na przyszłość, a całość smakuje nowoczesnością,wygodą, rozwojem i szansą, by stworzyć coś unikalnego.
Znajdująa się centrum osiedla imponująca secesyjna elektrownia projektu inżyniera Alfreda Frischa zyska zupełnie nowe oblicze.Rewitalizacja obiektu to szansa na to, aby jeden z elementów historycznego imperium Karola Wilhelma Scheiblera na powrót stał się źródłem energii, która zapala kreatywność, zasila rozwój oraz daje impuls do tworzenia przestrzeni tolerancji, otwartości i dobrego życia.

Inwestycja realizowana przez jednego z największych polskim deweloperów z bogatym doświadczeniem w głównych sektorach rynku nieruchomości: mieszkaniowym, handlowo-usługowym, biurowym oraz hotelowym.

 

Zarówno w celu uzyskania informacji o ofertach jak i chęci obejrzenia nieruchomości prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny lub kontakt w formie zapytania internetowego z pozostawieniem numeru telefonu kontaktowego.


Chroniąc dane naszych klientów informujemy, że nie przekazujemy dokładnych adresów nieruchomości przed zawarciem współpracy z osobą potencjalnie zainteresowaną w postaci umowy pośrednictwa. Umowa pośrednictwa określa przede wszystkim warunki wzajemnej współpracy oraz wysokość wynagrodzenia za wskazaną w umowie usługę, chociażby w odniesieniu do jednej z posiadanych w naszej bazie nieruchomości. Chcemy jednak zaznaczyć, że samo prezentowanie naszych nieruchomości osobom potencjalnie zainteresowanym (na podstawie zawartych z nimi umów) jest bezpłatne.