M3 Łódź Koziny, Stare Polesie

Mieszkanie na wynajem
1 000 PLN, Pow. 26 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
26 m2
Typ transakcji:
wynajem
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Łódź Koziny
Rok budowy:
1930
Piętro:
0 na 4
Numer oferty:
WH576467
Cena za m2:
38.46 PLN
Dostępne mieszkanie na najem o powierzchni 26m2 zlokalizowane w dzielnicy Łódź-Koziny. W lokalu mieszkalnym znajduje się:
- pokój wyposażony w kanapę rozkładaną,
- dodatkowy pokój przeznaczony na salon lub biuro,
- w pełni wyposażona łazienka z prysznicem,
- kuchnia wyposażona w sprzęt AGD

W nieruchomości zostały przeprowadzone prace remontowe (wymiana instalacji elektrycznej, wymiana podłóg, remont łazienki, instalacja pieca elektrycznego). Lokal znajduję się w bliskiej odległości od supermarketów, przystanków, Manufaktury.

Koszt najmu: 1000zł
Kaucja: 1000zł

Więcej zdjęć danej oferty jak i więcej ofert znajdziesz na naszej stronie: wellhome. nieruchomosci. pl

Zapraszamy ! :)
 


Zarówno w celu uzyskania informacji o ofertach jak i chęci obejrzenia nieruchomości prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny z opiekunem oferty lub kontakt w formie zapytania internetowego z pozostawieniem numeru telefonu kontaktowego.


Chroniąc dane naszych klientów informujemy, że nie przekazujemy dokładnych adresów nieruchomości przed zawarciem współpracy w postaci umowy z osobą potencjalnie zainteresowaną. Umowa określa przede wszystkim warunki wzajemnej współpracy oraz ewentualną wysokość wynagrodzenia za wskazaną w umowie usługę, chociażby w odniesieniu do jednej z posiadanych w naszej bazie nieruchomości. Chcemy jednak zaznaczyć, że samo prezentowanie naszych nieruchomości osobom potencjalnie zainteresowanym jest bezpłatne.
Nieprawidłowy adres E-mail