Skotniki Zgierz Łódź bliźniak

Dom (Bliźniak) na sprzedaż
749 000 PLN, Pow. 137 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
137 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
5
Lokalizacja:
Skotniki
Rok budowy:
2022
Liczba kondygnacji:
2
Numer oferty:
WH515549
Powierzchnia działki:
500 m2
Cena za m2:
5467.15 PLN
Oferta sprzedaży domów w zabudowie bliźniaczej w Skotnikach pod Łodzią. Jeśli cenisz Sobie nowoczesny wygląd i funkcjonalne rozwiązania, a jednocześnie oczekujesz wysokiej jakości wykonania i dobrego położenia, to oferta domów w zabudowie bliźniaczej w cichej okolicy jest idealna dla Ciebie.
Nowo powstała inwestycja składa się z 3 bliźniaczych budynków i zrealizowana została w standardzie deweloperskim PREMIUM obejmującym wykonanie tynków,wylewek, instalacji wodnych, kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania,elektrycznych,telekomunikacyjnych oraz pełnym ogrodzeniem i podjazdem wyłożonym kostką brukową.

Przemyślana przestrzeń i funkcjonalny rozkład pomieszczeń oraz pow. użytkowa domów, która wynosi137 m2 to odpowiedź dewelopera na oczekiwania klientów.
Na parterze liczącym 68,56 m2 znajduje się salon o pow. 27,5 m2 z szerokimi drzwiami prowadzącymi do ogrodu i otwartą kuchnią z jadalnią 6,23, łazienką 4,51 m2, holem 6,93 m2, wiatrołapem 7,21m2. Na parterze usytuowany jest również garaż 16,18 m2.

Do każdego domu przynależna jest działka o powierzchni 500 m2.

Piętro to kondygnacja sypialna. Największa sypialnia o pow. 17,61 m2 i trzy kolejne sypialnie mniejsze 14,46m2, 14,54m2, 12,41 m2, łazienka do dyspozycji wszystkich mieszkańców domu o pow. 4,21 m2, oraz obszerny hol 5,21 m2- całość stanowi dom, który spełnia oczekiwania rodziny i standardy XXI w. Domy zostaną oddane do użytku połowy lipca 2022 w stanie deweloperskim PREMIUM z wykończoną elewacją, zamontowaną pompą ciepła, instalacją przygotowanymi do zamontowania paneli fotowoltaicznych oraz Ładowarkami samochodowymi.

Inwestycja wykonana jest z dbałością o szczegóły z wysokiej klasy materiałów:
-ściany - cegła ceramiczna(współczynnik przenikania ciepła 0,19Wm2*K)
-elewacja zewnętrzna wraz z ociepleniem- wełna mineralna 20cm, styropian 18cm, tynk cienkowarstwowy,
-dach płaski przygotowany do montażu paneli fotowoltaicznych,
-okna -PCV trzyszybowe, pięciokomorowe (współczynnik przenikania ciepła 0,9Wm2*K),
-drzwi wejściowe - antywłamaniowe,
- podjazdy i podejścia wykonane z kostki brukowej,
- ogrzewanie - powietrzna pompa powietrza,

Dzięki zastosowaniu dużej powierzchni przeszkleń pomieszczenia są dobrze doświetlone. Ważną cechą domów jest brak skosów (płaski dach) - powierzchnia wszystkich pomieszczeń ma pełny wymiar.

Nieruchomość znajduję się w rozwijającej się i bardzo popularnej okolicy podmiejskiej, w spokojnym i cichym otoczeniu przyrody i domów jednorodzinnych, zaledwie 10-15 min. drogi od centrum Łodzi, 7 km. do wjazdu na autostradę i kilometr od centrum Łagiewnik, posiada komunikację miejską.

Więcej zdjęć danej oferty jak i więcej ofert znajdziesz na naszej stronie: wellhome. nieruchomosci. pl

Zapraszamy ! :)
 


Zarówno w celu uzyskania informacji o ofertach jak i chęci obejrzenia nieruchomości prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny z opiekunem oferty lub kontakt w formie zapytania internetowego z pozostawieniem numeru telefonu kontaktowego.


Chroniąc dane naszych klientów informujemy, że nie przekazujemy dokładnych adresów nieruchomości przed zawarciem współpracy w postaci umowy z osobą potencjalnie zainteresowaną. Umowa określa przede wszystkim warunki wzajemnej współpracy oraz ewentualną wysokość wynagrodzenia za wskazaną w umowie usługę, chociażby w odniesieniu do jednej z posiadanych w naszej bazie nieruchomości. Chcemy jednak zaznaczyć, że samo prezentowanie naszych nieruchomości osobom potencjalnie zainteresowanym jest bezpłatne.
Nieprawidłowy adres E-mail