Poddębina Tuszyn domek, działka budowlana

Dom (Rekreacyjny) na sprzedaż
330 000 PLN, Pow. 35 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
35 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
1
Lokalizacja:
Tuszyn , Poddębina
Rok budowy:
2018
Numer oferty:
WH601839
Powierzchnia działki:
1 500 m2
Cena za m2:
9428.57 PLN
***KUPUJACY NIE PŁACI PROWIZJI***

Na sprzedaż oferujemy piekną działkę  budowlaną 1500 mkw wraz z domkiem letniskowym w urokliwym zakątku nieopodal Zofiówki i Rydzynek.Działka bardzo ładnie zagospodarowana,domek letniskowy z ogrzewaniem kominkowym,wszystkie podłaczenia.
Istnieje mozliwosc dokupienia działki sąsiadujacej 1400 mkw w kwocie 270 tysięcy złotych.Całosc ogrodzona,pełna własnosc.
Zapraszam do ogladania

Więcej zdjęć danej oferty jak i więcej ofert znajdziesz na naszej stronie: wellhome. nieruchomosci. pl

Zapraszamy ! :)
 


Zarówno w celu uzyskania informacji o ofertach jak i chęci obejrzenia nieruchomości prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny z opiekunem oferty lub kontakt w formie zapytania internetowego z pozostawieniem numeru telefonu kontaktowego.


Chroniąc dane naszych klientów informujemy, że nie przekazujemy dokładnych adresów nieruchomości przed zawarciem współpracy w postaci umowy z osobą potencjalnie zainteresowaną. Umowa określa przede wszystkim warunki wzajemnej współpracy oraz ewentualną wysokość wynagrodzenia za wskazaną w umowie usługę, chociażby w odniesieniu do jednej z posiadanych w naszej bazie nieruchomości. Chcemy jednak zaznaczyć, że samo prezentowanie naszych nieruchomości osobom potencjalnie zainteresowanym jest bezpłatne.
Nieprawidłowy adres E-mail