Nowy Dom! Koluszki, Żakowice, 20 min od Łódź

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
680 000 PLN, Pow. 186 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
186 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Żakowice
Rok budowy:
2020
Liczba kondygnacji:
2
Numer oferty:
WH885590
Powierzchnia działki:
700 m2
Cena za m2:
3655.91 PLN

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI


Nowoczesny dom w atrakcyjnej cenie.

Świetna lokalizacja, która cechuje bliskość do wielu ważnych elementów infrastruktury tj: Przedszkole, szkoła, sklepy, stacja kolejowa, przestanek autobusowy wszystko w odległości do 500m od domu.

Miejscowość około 2km od Koluszek i 30 km do centrum Łodzi.

Budynek wolnostojący o łącznej powierzchni użytkowej 186m2 ( 106 m parter i 80 m poddasze).

Na działce nowy garaż z płyt betonowych o wymiarach 3x5 (garaż do wykończenia).

Wymiary działki 700m2 23x30m.

Układ pomieszczeń:

Do wnętrza domu prowadzi wiatrołap około 10 m2, znajdują się w nim: rozdzielnia prądowa oraz drzwi do kotłowni i wejście do salonu. W kotłowni jest wyprowadzona rozdzielnia od ogrzewania, wszystko gotowe do podpięcia pieca. Salon ma ok.46 m2, znajdują się w nim 4 okna w tym dwa balkonowe oraz kominek narożny, a na podłodze nowe panele i listwy. Na parterze znajdują się również trzy pokoje o wymiarach 4x5, 4x4 i 4x3. Pokoje są wygipsowane i pomalowane farbą podkładową, a w jednym z pokoi jest ponadto sufit podwieszany. W każdym z pokoi jest także rozłożona nowa wykładzina. Dodatkowo na parterze mamy łazienkę oraz wejście na piętro. Zrobione gipsy i sufit podwieszany wraz z oświetleniem led + halogeny nad kuchnią. Na parterze są również nowe drzwi wewnętrzne.  Łazienka o wymiarach 3x3 z podpiętą umywalką oraz nowy WC Geberit. Na parterze mamy również pralnię pod schodami. Na piętrze aktualnie jest jedno duże pomieszczenie (brak posadzki, tynków oraz ścian działowych). Na poddaszu znajdują się dwa okna balkonowe, jedno dachowe oraz wyłaz.

Dach odizolowany wełną mineralną oraz folia. Wyprowadzone jest przyłącze do wody, prądu i kanalizacji.

Specyfikacja:

Ściany zewnętrzne wykonane z pustka max, strop Teriva, elewacja zewnętrzna styropian Austrotherm 20cm, klej, biała farba podkładowa (brak tynku), dach pokryty blachą trapezową, ocieplony wełną 20cm Rockwool, stolarka okienna PCV, parapety zewnętrzne, tynki wewnętrzne cementowo wapienne+ gips. posadzki wylewane i zacierane maszynowo, instalacja elektryczna, instalacja CO ogrzewanie podłogowe na całym parterze + wyjścia na 2 grzejniki i jedno główne na piętro (brak pieca gazowego), instalacje wodno-kanalizacyjne, przyłącze do sieci kanalizacyjnej-miejskiej, przyłącze do sieci wodociągowej miejskiej, instalacja gazowa zasilana gazem z sieci miejskiej (podpisana umowa z gazownia przyłącze do działki z realizacją na kwiecień 2022 roku), ,instalacja TV, instalacja internetowa - światłowód w ulicy, Działka ogrodzona i wyrównana, obsadzona drzewami. Dookoła domu jest położona kostka Nostalit. Podłączone kinkiety zewnętrzne oraz kratki wentylacyjne. Dom pomalowany biała farba podkładowa.

Zapraszamy !Więcej zdjęć danej oferty jak i więcej ofert znajdziesz na naszej stronie: wellhome. nieruchomosci. pl

Zapraszamy ! :)
 


Zarówno w celu uzyskania informacji o ofertach jak i chęci obejrzenia nieruchomości prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny z opiekunem oferty lub kontakt w formie zapytania internetowego z pozostawieniem numeru telefonu kontaktowego.


Chroniąc dane naszych klientów informujemy, że nie przekazujemy dokładnych adresów nieruchomości przed zawarciem współpracy w postaci umowy z osobą potencjalnie zainteresowaną. Umowa określa przede wszystkim warunki wzajemnej współpracy oraz ewentualną wysokość wynagrodzenia za wskazaną w umowie usługę, chociażby w odniesieniu do jednej z posiadanych w naszej bazie nieruchomości. Chcemy jednak zaznaczyć, że samo prezentowanie naszych nieruchomości osobom potencjalnie zainteresowanym jest bezpłatne.
Nieprawidłowy adres E-mail