Ciekawy domek w ustronnym miejscu. ok. Justynowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
299 000 PLN, Pow. 60 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
60 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Zielona Góra
Rok budowy:
1970
Piętro:
1 na 1
Numer oferty:
WH894946
Powierzchnia działki:
420 m2
Cena za m2:
4983.33 PLN

Szukasz spokojnego miejsca w okolicach Justynowa? Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą. 


Przedmiotem sprzedaży jest domek około 60m2 wybudowany w 1970 roku na działce o powierzchni 420m2.


Wyremontowany i przystosowany do całorocznego pobytu. 


Na parterze znajdziemy łazienkę, kuchnie, oraz salon z kominkiem w którym dodatkowo jest założona klimatyzacja. Na piętrze znajduje się sypialnia oraz schowek. 


Przed domkiem duży taras o powierzchni 35m2. Z widokiem na ogród. 


Na terenie stowarzyszenie znajduje się staw rybny, regularnie zarybiany. 


Uwaga!


Nieruchomość przynależy do stowarzyszenia ogrodowego. Do końca roku użytkowanie wieczyste. Po nowym roku stowarzyszenie ma w planie wykupienie terenu na którym znajdują się działki i podzielenie ich na odrębne nieruchomości. Zakup na umowę kupna-sprzedaży. W tej chwili nie ma możliwości wzięcia kredytu hipotecznego na ową nieruchomość.  


W razie pytań zapraszam do kontaktu oraz na prezentację. Więcej zdjęć danej oferty jak i więcej ofert znajdziesz na naszej stronie: wellhome. nieruchomosci. pl

Zapraszamy ! :)
 


Zarówno w celu uzyskania informacji o ofertach jak i chęci obejrzenia nieruchomości prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny z opiekunem oferty lub kontakt w formie zapytania internetowego z pozostawieniem numeru telefonu kontaktowego.


Chroniąc dane naszych klientów informujemy, że nie przekazujemy dokładnych adresów nieruchomości przed zawarciem współpracy w postaci umowy z osobą potencjalnie zainteresowaną. Umowa określa przede wszystkim warunki wzajemnej współpracy oraz ewentualną wysokość wynagrodzenia za wskazaną w umowie usługę, chociażby w odniesieniu do jednej z posiadanych w naszej bazie nieruchomości. Chcemy jednak zaznaczyć, że samo prezentowanie naszych nieruchomości osobom potencjalnie zainteresowanym jest bezpłatne.
Nieprawidłowy adres E-mail