Urokliwy domek w lesie,dzialka 7,459 mkw, Drużbice

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż
171 000 PLN, Pow. 7 459 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
7 459 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Dziewuliny
Numer oferty:
WH164497
Cena za m2:
22.93 PLN
***kupujący nie płaci prowizji***
Do sprzedaży urokliwy ,drewniany domek  usytuowany na działce leśno-rolnej o powierzchni 7,459 mkw.Cisza, spokój,przepiękne miejsce.Na działce dodatkowo oczko wodne,strumyk na granicy posesji.Świetny dojazd zarówno z Łodzi jak i Bełchatowa.W pobliżu sklep spożywczy i duzo terenów rekreacyjnych.
Nieruchomosć posiada KW.
Mozliwość dokupienia sąsiedniej działki o wymiarach 3,722 .
Serdecznie zapraszam do oglądania,naprawde WARTO

Więcej zdjęć danej oferty jak i więcej ofert znajdziesz na naszej stronie: wellhome. nieruchomosci. pl

Zapraszamy ! :)
 


Zarówno w celu uzyskania informacji o ofertach jak i chęci obejrzenia nieruchomości prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny z opiekunem oferty lub kontakt w formie zapytania internetowego z pozostawieniem numeru telefonu kontaktowego.


Chroniąc dane naszych klientów informujemy, że nie przekazujemy dokładnych adresów nieruchomości przed zawarciem współpracy w postaci umowy z osobą potencjalnie zainteresowaną. Umowa określa przede wszystkim warunki wzajemnej współpracy oraz ewentualną wysokość wynagrodzenia za wskazaną w umowie usługę, chociażby w odniesieniu do jednej z posiadanych w naszej bazie nieruchomości. Chcemy jednak zaznaczyć, że samo prezentowanie naszych nieruchomości osobom potencjalnie zainteresowanym jest bezpłatne.
Nieprawidłowy adres E-mail