OKAZJA!!! Działka budowlana 1000m2 - STOKI, WIDZEW

Działka (Inwestycyjna) na sprzedaż
199 900 PLN, Pow. 1 002 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
1 002 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Łódź Stoki
Numer oferty:
WH299369
Cena za m2:
199.50 PLN

 


Sprzedam bardzo atrakcyjną działkę budowlaną na Stokach, która spełnia kryteria zarówno działki rekreacyjnej, budowlanej lub inwestycyjnej. Z racji na swój podłużny kształt (dłuższy bok ok.60m - przylegający do drogi wewnętrznej) daje możliwość podziału na dwie niezależne działki. Nadaje się także idealnie pod zabudowę bliźniaczą. 

Powierzchnia - 1002 m2
Wymiary - ok 60m na ok.17m
Bez miejscowego planu zagospodarowania

Okolica spokojna i cicha. Ciesząca się od lat nienaganną opinią. 
Bliskość centrum, M1, Centrum handlowe Nowosolna, Przedszkola, szkoły, żłobki, sklepy, park Zaruskiego itd...
Ulica Listopadowa jest w trakcie remontu (deszczówka plus kanalizacja), prace jeszcze chwile potrwają, ale będzie pięknie.

Szczerze polecam.
Więcej zdjęć danej oferty jak i więcej ofert znajdziesz na naszej stronie: wellhome. nieruchomosci. pl

Zapraszamy ! :)
 


Zarówno w celu uzyskania informacji o ofertach jak i chęci obejrzenia nieruchomości prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny z opiekunem oferty lub kontakt w formie zapytania internetowego z pozostawieniem numeru telefonu kontaktowego.


Chroniąc dane naszych klientów informujemy, że nie przekazujemy dokładnych adresów nieruchomości przed zawarciem współpracy w postaci umowy z osobą potencjalnie zainteresowaną. Umowa określa przede wszystkim warunki wzajemnej współpracy oraz ewentualną wysokość wynagrodzenia za wskazaną w umowie usługę, chociażby w odniesieniu do jednej z posiadanych w naszej bazie nieruchomości. Chcemy jednak zaznaczyć, że samo prezentowanie naszych nieruchomości osobom potencjalnie zainteresowanym jest bezpłatne.
Nieprawidłowy adres E-mail