Poddębina Tuszyn działka budowlana

Działka (Budowlana) na sprzedaż
270 000 PLN, Pow. 1 400 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
1 400 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Tuszyn , Poddębina
Numer oferty:
WH542200
Cena za m2:
192.86 PLN
***kupujacy nie płaci prowizji*** 

Piękna,zagospodarowana działka budowlana o powierzchni 1400 mkw, usytuowana w okolicy Rydzynek i Zofiówki.Mozliwośc dokupienia sąsiadującej działki o tym samym przeznaczeniu na której znajdziemy drewniany domek letniskowy.Bardzo urokliwe miejsce ze świetnym dojazdem do Łodzi (20 min) Dogodny wyjazd na S8.
Pełna własnośc.
Zapraszam serdecznie do oglądania.Więcej zdjęć danej oferty jak i więcej ofert znajdziesz na naszej stronie: wellhome. nieruchomosci. pl

Zapraszamy ! :)
 


Zarówno w celu uzyskania informacji o ofertach jak i chęci obejrzenia nieruchomości prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny z opiekunem oferty lub kontakt w formie zapytania internetowego z pozostawieniem numeru telefonu kontaktowego.


Chroniąc dane naszych klientów informujemy, że nie przekazujemy dokładnych adresów nieruchomości przed zawarciem współpracy w postaci umowy z osobą potencjalnie zainteresowaną. Umowa określa przede wszystkim warunki wzajemnej współpracy oraz ewentualną wysokość wynagrodzenia za wskazaną w umowie usługę, chociażby w odniesieniu do jednej z posiadanych w naszej bazie nieruchomości. Chcemy jednak zaznaczyć, że samo prezentowanie naszych nieruchomości osobom potencjalnie zainteresowanym jest bezpłatne.
Nieprawidłowy adres E-mail