Na biuro, kancelarię- Prestiż -Nowe Centrum Łodzi

Biuro na sprzedaż
435 000 PLN, Pow. 60,34 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
60,34 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Łódź Śródmieście
Rok budowy:
1925
Piętro:
2 na 4
Numer oferty:
WH912961
Cena za m2:
7209.15 PLN
Urządzony i w pełni wyposażony apartament (ponad 60m2 z balkonem ) w samym sercu Łodzi w zrewitalizowanej i zabytkowej kamienicy "pod Atlasami". 

Przestronne i jasne 2 pokoje z balkonem wychodzącym na jasne i ciche podwórko. Mieszkanie jest wyjątkowo zadbane, urządzone w stylu nowoczesnym z zachowaniem zabytkowych elementów ( oryginalne drewniane drzwi oraz piękny, odrestaurowany parkiet). Apartament nadaje się zarówno na mieszkanie jak i pracownię lub nawet do prowadzenia działalności typu Notariat. Z racji na prestiżową lokalizację i bezpośrednie sąsiedztwo Dworca Łódź Fabryczna nadaje się do dalszego wynajmu typu "PREMIUM" bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Atuty:
- prestiżowa lokalizacja w Nowym Centrum Łodzi
- historyczny budynek ( dawny gmach Pocztowej Kasy Oszczędności z charakterystyczną fasadą - zwany Kamienicą pod Atlasami)
- bliskie sąsiedztwo Dworca Łódź Fabryczna
- odrestaurowane podwórko
- uroczy balkon
- wszystkie media miejskie z C.O. włącznie
- wyjątkowo zadbane mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone zarówno w sprzęt AGD jak i RTV ( TV zarówno w salonie jak i w sypialni)
- w mieszkaniu na przestrzeni ostatnich lat wymieniono hydraulikę, elektrykę, podwieszono sufity, wykonano gładzie a w ciągu ostatnich 2 lat przeprowadzono gruntowny remont łazienki.
- przestronna i nowocześnie urządzona łazienka z kabiną prysznicową typu Walk-in oraz pralką.
- przedpokój z szafą w zabudowie, drzwi antywłamaniowe.
- w pełni urządzona jasna kuchnia
- pełna infrastruktura handlowo-usługowa, bliskość restauracji i ośrodków kulturalnych (Teatr Wielki, EC1, ulica Piotrkowska z deptakiem, MUZEA i Galerie) zachęcają do wieczornych wyjść. 
- możliwość parkowania na zamkniętym podwórku i przed kamienicą.
- mimo centrum miasta mieszkanie jest ciche i słoneczne

Serdecznie polecam
 


Więcej zdjęć danej oferty jak i więcej ofert znajdziesz na naszej stronie: wellhome. nieruchomosci. pl

Zapraszamy ! :)
 


Zarówno w celu uzyskania informacji o ofertach jak i chęci obejrzenia nieruchomości prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny z opiekunem oferty lub kontakt w formie zapytania internetowego z pozostawieniem numeru telefonu kontaktowego.


Chroniąc dane naszych klientów informujemy, że nie przekazujemy dokładnych adresów nieruchomości przed zawarciem współpracy w postaci umowy z osobą potencjalnie zainteresowaną. Umowa określa przede wszystkim warunki wzajemnej współpracy oraz ewentualną wysokość wynagrodzenia za wskazaną w umowie usługę, chociażby w odniesieniu do jednej z posiadanych w naszej bazie nieruchomości. Chcemy jednak zaznaczyć, że samo prezentowanie naszych nieruchomości osobom potencjalnie zainteresowanym jest bezpłatne.
Nieprawidłowy adres E-mail