M4 Śródmieście, 1p, cegła do wprowadzenia

Mieszkanie na sprzedaż
429 000 PLN, Pow. 68,69 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
68,69 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Łódź Bałuty
Rok budowy:
1968
Piętro:
1 na 4
Numer oferty:
WH525750
Cena za m2:
6245.45 PLN
Niespotykane przestrzenne mieszkanie w bloku z cegły na pograniczu Śródmieścia i Bałut, okolice Manufaktury. Mieszkanie wysokie ok 2.90 z klimatem, dwustronnie rozkładowe. Powierzchnia ok 69m2, pierwsze piętro.

Kuchnia 11m2 ustawna w kwadracie z zabudową pozostającą w mieszkaniu.
Z okien widok na zamknięte zielone podwórko na którym bezpiecznie mogą bawić się dzieci bądź zwyczajnie można w spokoju odpocząć po pracy.
Na uwagę zasługuje przestronny przedpokój w kształcie litery L, w którym znajduje się wiele szafek w zabudowie. Łazienka i wc osobno.
Salon ok 26m2 z wnęką. Pozostałe pokoje 23 oraz ok 11m2. Wystawa okien południowy -zachód.. Na podłogach nowe panele, gładzie gipsowe. Wymienione wszystkie drzwi wewnętrzne wraz z futrynami. Wymieniona instalacja elektryczna i hydrauliczna. Do mieszkania przynależy duża piwnica ok 11m2.
Doskonały komunikacyjnie punkt w pobliżu Manufaktura, Piotrkowska, Park Staromiejski w linii prostej park Julianowski. 
Więcej zdjęć danej oferty jak i więcej ofert znajdziesz na naszej stronie: wellhome. nieruchomosci. pl

Zapraszamy ! :)
 


Zarówno w celu uzyskania informacji o ofertach jak i chęci obejrzenia nieruchomości prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny z opiekunem oferty lub kontakt w formie zapytania internetowego z pozostawieniem numeru telefonu kontaktowego.


Chroniąc dane naszych klientów informujemy, że nie przekazujemy dokładnych adresów nieruchomości przed zawarciem współpracy w postaci umowy z osobą potencjalnie zainteresowaną. Umowa określa przede wszystkim warunki wzajemnej współpracy oraz ewentualną wysokość wynagrodzenia za wskazaną w umowie usługę, chociażby w odniesieniu do jednej z posiadanych w naszej bazie nieruchomości. Chcemy jednak zaznaczyć, że samo prezentowanie naszych nieruchomości osobom potencjalnie zainteresowanym jest bezpłatne.
Nieprawidłowy adres E-mail