M3, 1 piętro, 53m2, Bałuty, cegła

Mieszkanie na sprzedaż
315 000 PLN, Pow. 52 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
52 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Łódź Bałuty
Rok budowy:
1970
Piętro:
1 na 3
Numer oferty:
WH253436
Cena za m2:
6057.69 PLN
Atrakcyjne mieszkanie w bloku z cegły Łódź Bałuty. W otoczeniu zieleni z doskonałym dojazdem do centrum miasta. W okolicy pełna infrastruktura handlowo-usługowa. Sklepy, apteki, szkoły.

    Dwa pokoje, powierzchnia ok 53m2, pełen rozkład, pierwsze piętro. Loggia. Wysokość ok 2.75m2. W pokojach na podłodze parkiet jesionowy, na ścianach gładzie gipsowe.
Dwupiętrowy kameralny bok z cegły z własnym zamykanym podwórkiem. 
Mieszkanie wedle uznania i potrzeb do remontu bądź odświeżenia.

Więcej zdjęć danej oferty jak i więcej ofert znajdziesz na naszej stronie: wellhome. nieruchomosci. pl

Zapraszamy ! :)
 


Zarówno w celu uzyskania informacji o ofertach jak i chęci obejrzenia nieruchomości prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny z opiekunem oferty lub kontakt w formie zapytania internetowego z pozostawieniem numeru telefonu kontaktowego.


Chroniąc dane naszych klientów informujemy, że nie przekazujemy dokładnych adresów nieruchomości przed zawarciem współpracy w postaci umowy z osobą potencjalnie zainteresowaną. Umowa określa przede wszystkim warunki wzajemnej współpracy oraz ewentualną wysokość wynagrodzenia za wskazaną w umowie usługę, chociażby w odniesieniu do jednej z posiadanych w naszej bazie nieruchomości. Chcemy jednak zaznaczyć, że samo prezentowanie naszych nieruchomości osobom potencjalnie zainteresowanym jest bezpłatne.
Nieprawidłowy adres E-mail