M4 Kamienica, Śródmieście 40m2, Okazja

Mieszkanie na sprzedaż
230 000 PLN, Pow. 40 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
40 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Łódź Bałuty
Rok budowy:
2019
Piętro:
0 na 0
Numer oferty:
WH390954
Cena za m2:
5 750 PLN
W kamienicy po rewitalizacji, faktycznie wszystko wybudowane na nowo cztery niezależne mieszkania o powierzchni od 40 do 100m2. Kamienica ogrodzona, monitorowana, na terenie posesji parking.  W cenie miejsce postojowe. Nowy dach, wszystkie media miejskie. Indywidualne liczniki na wodę, prąd. W okolicy pełna infrastruktura handlowo-usługowa. Dużo zieleni, miejsc sprzyjających aktywnemu wypoczynkowi. Park Szarych Szeregów, basen, żłobek, przedszkole.Więcej zdjęć danej oferty jak i więcej ofert znajdziesz na naszej stronie: wellhome. nieruchomosci. pl

Zapraszamy ! :)
 


Zarówno w celu uzyskania informacji o ofertach jak i chęci obejrzenia nieruchomości prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny z opiekunem oferty lub kontakt w formie zapytania internetowego z pozostawieniem numeru telefonu kontaktowego.


Chroniąc dane naszych klientów informujemy, że nie przekazujemy dokładnych adresów nieruchomości przed zawarciem współpracy w postaci umowy z osobą potencjalnie zainteresowaną. Umowa określa przede wszystkim warunki wzajemnej współpracy oraz ewentualną wysokość wynagrodzenia za wskazaną w umowie usługę, chociażby w odniesieniu do jednej z posiadanych w naszej bazie nieruchomości. Chcemy jednak zaznaczyć, że samo prezentowanie naszych nieruchomości osobom potencjalnie zainteresowanym jest bezpłatne.
Nieprawidłowy adres E-mail