Centrum,Manufaktura,2pokoje,duży balkon,nowe bud.

Mieszkanie na sprzedaż
419 900 PLN, Pow. 44,69 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
44,69 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Łódź Bałuty
Rok budowy:
2020
Piętro:
3 na 10
Numer oferty:
WH623651
Cena za m2:
9395.84 PLN
KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!!!

Nieruchomość: 
Położona jest na 3-piętrze w 10-piętrowym apartamentowcu. Składa się z 2 pokoi. W tym sypialni oraz salonu z aneksem kuchennym. Wyjście na balkon z jednego jak i drugiego pokoju. Mieszkanie bardzo jasne i przestronne, posiada również zamontowaną nową klimatyzację. Okna usytuowane na stronę wschodnią oraz południową. Widok z okna na Manufakturę. 
Do nieruchomości przynależy komórka lokatorska oraz miejsce parkingowe podziemne - dodatkowo płatne. Mieszkanie do wprowadzenia od ręki. 

Nieruchomość położona jest w samym centrum Łodzi. 5min pieszo do ulicy Piotrkowskiej oraz 2min spacerem do manufaktury. Lokal bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Pełna infrastruktura usługowo-handlowa.

Status prawny : własność z KW. 
Czynsz : ok.420zł.


Więcej zdjęć danej oferty jak i więcej ofert znajdziesz na naszej stronie: wellhome. nieruchomosci. pl

Zapraszamy ! :)
 


Zarówno w celu uzyskania informacji o ofertach jak i chęci obejrzenia nieruchomości prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny z opiekunem oferty lub kontakt w formie zapytania internetowego z pozostawieniem numeru telefonu kontaktowego.


Chroniąc dane naszych klientów informujemy, że nie przekazujemy dokładnych adresów nieruchomości przed zawarciem współpracy w postaci umowy z osobą potencjalnie zainteresowaną. Umowa określa przede wszystkim warunki wzajemnej współpracy oraz ewentualną wysokość wynagrodzenia za wskazaną w umowie usługę, chociażby w odniesieniu do jednej z posiadanych w naszej bazie nieruchomości. Chcemy jednak zaznaczyć, że samo prezentowanie naszych nieruchomości osobom potencjalnie zainteresowanym jest bezpłatne.
Nieprawidłowy adres E-mail