Łódż Chojny 2 pokoje 1 piętro balkon

Mieszkanie na sprzedaż
298 000 PLN, Pow. 49,70 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
49,70 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Łódź Chojny
Rok budowy:
1991
Piętro:
1 na 4
Numer oferty:
WH392392
Cena za m2:
5995.98 PLN

Witam
Do szprzedaży oferuję, rozkładowe mieszkanie 49,7 m2 na osiedlu Łódz Chojny zlokalizowane na 1 piętrze w bloku czteropietrowym.
Mieszkanie do remontu.

Blok  z 1991 roku, posiada 2 nowoczesne windy oraz podjazd dla osób niepełnosprawnych.
Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, przestronnej kuchni, dużego przedpokoju, łazienki oraz balkonu. Do mieszkania przynależą też 2 komórki (jedna dzierżawiona od spółdzielni podobnie jak wspólny z sąsiadem korytarz).
Mieszkanie bez Księgi Wieczystej (do załóżenia)
Serdecznie zapraszam do oglądania
Więcej zdjęć danej oferty jak i więcej ofert znajdziesz na naszej stronie: wellhome. nieruchomosci. pl

Zapraszamy ! :)
 


Zarówno w celu uzyskania informacji o ofertach jak i chęci obejrzenia nieruchomości prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny z opiekunem oferty lub kontakt w formie zapytania internetowego z pozostawieniem numeru telefonu kontaktowego.


Chroniąc dane naszych klientów informujemy, że nie przekazujemy dokładnych adresów nieruchomości przed zawarciem współpracy w postaci umowy z osobą potencjalnie zainteresowaną. Umowa określa przede wszystkim warunki wzajemnej współpracy oraz ewentualną wysokość wynagrodzenia za wskazaną w umowie usługę, chociażby w odniesieniu do jednej z posiadanych w naszej bazie nieruchomości. Chcemy jednak zaznaczyć, że samo prezentowanie naszych nieruchomości osobom potencjalnie zainteresowanym jest bezpłatne.
Nieprawidłowy adres E-mail