M4 Dąbrowa, Górna po generalnym remoncie

Mieszkanie na sprzedaż
448 000 PLN, Pow. 56 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
56 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Łódź Dąbrowa
Rok budowy:
1978
Piętro:
9 na 11
Numer oferty:
WH617620
Cena za m2:
8 000 PLN
Mieszkanie z duszą. Jasne, lekkie bez zbędnych udziwnień. Jakość z najwyższej półki. Miejsce w którym zrelaksujesz się po ciężkim dniu pracy, dodatkowo podziwiając panoramę miasta z dziewiątego piętra.
Powierzchnia ok 56m2, trzy pokoje w pełnym rozkładzie. Stosunkowo duża ok 9m2 kuchnia z kompletną zabudową  pozostającą w mieszkaniu oraz sprzętem AGD, przestrzeń zaprojektowana przez architekta tak by starczyło miejsca i na poranną kawkę. Salon z balkonem, kolory ścian pastelowe, delikatne sztukaterie. Wymienione wszystkie instalacje elektryczna, hydrauliczna. W łazience kabina prysznicowa, prosty niewymuszony styl.
Sypialnia tapeta w naturalny wzór.

Atutem lokalizacja, umożliwiająca szybką komunikację z centrum miasta.
Nieruchomość zlokalizowana jest u zbiegu ulicy Tatrzańskiej i Przybyszewskiego w głębi osiedla. W okolicy wszystko co potrzebne.
Jest i ryneczek osiedlowy, liczne sklepy, punkty usługowo-handlowe, siłownia, szkoła, przedszkole.
Dobra komunikacja ze wszystkimi dzielnicami miasta.

Więcej zdjęć danej oferty jak i więcej ofert znajdziesz na naszej stronie: wellhome. nieruchomosci. pl

Zapraszamy ! :)
 


Zarówno w celu uzyskania informacji o ofertach jak i chęci obejrzenia nieruchomości prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny z opiekunem oferty lub kontakt w formie zapytania internetowego z pozostawieniem numeru telefonu kontaktowego.


Chroniąc dane naszych klientów informujemy, że nie przekazujemy dokładnych adresów nieruchomości przed zawarciem współpracy w postaci umowy z osobą potencjalnie zainteresowaną. Umowa określa przede wszystkim warunki wzajemnej współpracy oraz ewentualną wysokość wynagrodzenia za wskazaną w umowie usługę, chociażby w odniesieniu do jednej z posiadanych w naszej bazie nieruchomości. Chcemy jednak zaznaczyć, że samo prezentowanie naszych nieruchomości osobom potencjalnie zainteresowanym jest bezpłatne.
Nieprawidłowy adres E-mail