2 pokoje, Łódź Górna, Dąbrowa blisko Zarzew

Mieszkanie na sprzedaż
235 000 PLN, Pow. 38,60 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
38,60 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Łódź Dąbrowa
Rok budowy:
1976
Piętro:
4 na 4
Numer oferty:
WH210941
Cena za m2:
6088.08 PLN
Atuty nieruchomości :

- Szybki dojazd do centrum,
- Bardzo dobrze skomunikowane,
- Po wymianie instalacji wodno-kanalizacyjnej w łazience,
- Wolne od zaraz.

Charakterystyka :

Przytulne, funkcjonalne mieszkanie składające się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią oraz sypialnią z balkonem, korytarza, WC z łazienką. Zlokalizowane, na 4 piętrze 4 piętrowego bloku, ekspozycja okien względem stron świata zachodnia, wyposażenie to ustalenia. W mieszkaniu nie były wymieniane instalacje elektryczna.

Czynsz około 280 zł.

Do nieruchomości przynależy piwnica o wielkości około 3m2 .

Lokalizacja:

Mieszkanie położone jest w bardzo cichej i spokojnej dzielnicy Łodzi - Dąbrowa. Bardzo dobra komunikacja z resztą miasta, sąsiedztwo wielu punktów usługowych i handlowych. Niedaleko odległość od parku Podolskiego.

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ !

Więcej zdjęć danej oferty jak i więcej ofert znajdziesz na naszej stronie: wellhome. nieruchomosci. pl

Zapraszamy ! :)
 


Zarówno w celu uzyskania informacji o ofertach jak i chęci obejrzenia nieruchomości prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny z opiekunem oferty lub kontakt w formie zapytania internetowego z pozostawieniem numeru telefonu kontaktowego.


Chroniąc dane naszych klientów informujemy, że nie przekazujemy dokładnych adresów nieruchomości przed zawarciem współpracy w postaci umowy z osobą potencjalnie zainteresowaną. Umowa określa przede wszystkim warunki wzajemnej współpracy oraz ewentualną wysokość wynagrodzenia za wskazaną w umowie usługę, chociażby w odniesieniu do jednej z posiadanych w naszej bazie nieruchomości. Chcemy jednak zaznaczyć, że samo prezentowanie naszych nieruchomości osobom potencjalnie zainteresowanym jest bezpłatne.
Nieprawidłowy adres E-mail