Dąbrowa Zarzew 2 pokoje, balkon, po remoncie

Mieszkanie na sprzedaż
270 000 PLN, Pow. 36,85 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
36,85 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Łódź Dąbrowa
Rok budowy:
1970
Piętro:
4 na 4
Numer oferty:
WH167602
Cena za m2:
7 327 PLN

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI


Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,85m2 usytuowane jest na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku. Otoczone jest zielenią.

W pobliżu znajdziemy pełną infrastrukturę w postaci dyskontów, aptek, warzywniaków i punktów gastronomicznych. Blisko położone są również liczne przystanki komunikacyjne, które umożliwiają sprawny dojazd do reszty miasta. 

W kwietniu tego roku został wykonany remont generalny.
Podczas niego:
-Świeżo odmalowano wszystkie ściany
-Wymieniono podłogi na nowe
-W kuchni i sypialni wymieniono instalację elektryczną
-Wymieniono instalacje kanalizacyjną (są nowe piony)

W skład mieszkania wchodzą:

-Szeroki salon 
w którym znajdziemy stolik obiadowy i kanapę. Dzięki zachodniej ekspozycji popołudniami jest w nim bardzo słonecznie. Francuski balkon jest bardzo przydatny w lato.


-Aneks kuchenny przygotowany pod podłączenie pralki, zmywarki, czy kuchenki. Idealne rozwiązanie dla osób którym zależy na własnej aranżacji.

-Odmalowaną łazienkę wyposażoną w wodoodporne panele winylowe, wannę oraz umywalkę z lustrem oraz szafką i wc. 

-Jasną sypialnie z łóżkiem, dużą wnęką i otwieranym francuskim balkonem. Jest w niej sporo dodatkowego miejsca na zorganizowanie szafy w zabudowie, lub biurka i stanowiska do pracy zdalnej.

We wszystkich oknach znajdują się rolety. 
W przedpokoju znajduje się pojemny pawlacz oraz dodatkowe szafki służące do przechowywania butów i okrycia wierzchniego.

W pobliżu:
-Skwer Św. Maksymiliana (100m.)
-Żłobek (150m.)
-Apteka (400m.)
-Przystanek autobusowy linii m.in 50, 70, 71B, 92B, 55, 75B, 55 (250m.)
-Przystanek tramwajowy linii 2a, 2b, 4, 14 (400m.)
-Paczkomat (400m.)

Okolica jest naprawdę cicha i spokojna. Sąsiedzi to w większości to emeryci i osoby starsze, tudzież pracujące. W dalszym otoczeniu nietrudno o dyskonty typu action, lidl, biedronka. Mieszkanie jest bardzo dobrze skomunikowane, jeżeli chodzi o dojazd na wydziały zarządzania, czy historii. Sprawnie dojedzie się z niego również do centrum.

Serdecznie zapraszam na prezentację.Więcej zdjęć danej oferty jak i więcej ofert znajdziesz na naszej stronie: wellhome. nieruchomosci. pl

Zapraszamy ! :)
 


Zarówno w celu uzyskania informacji o ofertach jak i chęci obejrzenia nieruchomości prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny z opiekunem oferty lub kontakt w formie zapytania internetowego z pozostawieniem numeru telefonu kontaktowego.


Chroniąc dane naszych klientów informujemy, że nie przekazujemy dokładnych adresów nieruchomości przed zawarciem współpracy w postaci umowy z osobą potencjalnie zainteresowaną. Umowa określa przede wszystkim warunki wzajemnej współpracy oraz ewentualną wysokość wynagrodzenia za wskazaną w umowie usługę, chociażby w odniesieniu do jednej z posiadanych w naszej bazie nieruchomości. Chcemy jednak zaznaczyć, że samo prezentowanie naszych nieruchomości osobom potencjalnie zainteresowanym jest bezpłatne.
Nieprawidłowy adres E-mail