M3 po remoncie, Dąbrowa , Zarzew,

Mieszkanie na sprzedaż
385 000 PLN, Pow. 45 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
45 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Łódź Dąbrowa
Rok budowy:
1970
Piętro:
0 na 4
Numer oferty:
WH758500
Cena za m2:
8555.56 PLN
Dwa pokoje na Dąbrowie okolice Tatrzańskiej, parter, po remoncie generalnym. Powierzchnia ok 45m2, dwa pokoje. Wymienione wszystkie instalacje hydrauliczna, elektryczna.
Kuchnia z kompletną zabudową pozostającą w mieszkaniu, wyposażona w sprzęt AGD. Mieszkanie zaprojektowane przez architekta, jasne, słoneczne z bardzo dobrą energią. Sprzedawane z meblami.
Blok zadbany, ocieplony. Doskonała lokalizacja pozwalająca na sprawną komunikacje z centrum miasta. Mieszkanie idealne również jako inwestycja pod wynajem.

Więcej zdjęć danej oferty jak i więcej ofert znajdziesz na naszej stronie: wellhome. nieruchomosci. pl

Zapraszamy ! :)
 


Zarówno w celu uzyskania informacji o ofertach jak i chęci obejrzenia nieruchomości prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny z opiekunem oferty lub kontakt w formie zapytania internetowego z pozostawieniem numeru telefonu kontaktowego.


Chroniąc dane naszych klientów informujemy, że nie przekazujemy dokładnych adresów nieruchomości przed zawarciem współpracy w postaci umowy z osobą potencjalnie zainteresowaną. Umowa określa przede wszystkim warunki wzajemnej współpracy oraz ewentualną wysokość wynagrodzenia za wskazaną w umowie usługę, chociażby w odniesieniu do jednej z posiadanych w naszej bazie nieruchomości. Chcemy jednak zaznaczyć, że samo prezentowanie naszych nieruchomości osobom potencjalnie zainteresowanym jest bezpłatne.
Nieprawidłowy adres E-mail