M3 DĄBROWA , Zarzew, Górna, okazja

Mieszkanie na sprzedaż
290 000 PLN, Pow. 44 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
44 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Łódź Dąbrowa
Rok budowy:
1873
Piętro:
4 na 10
Numer oferty:
WH832066
Cena za m2:
6590.91 PLN
M3 dwa pokoje , czwarte piętro w wieżowcu, Dąbrowa, w dobrym stanie, mieszkanie po odświeżeniu nadaje się do  natychmiastowego wprowadzenia. Kuchniai i Lazienka w dobrym stanie. Pokoje na ścianach gładź gipsowa, na podłogach panele. Po odświężeniu do wprowadzenia. 

    Doskonały komunikacyjnie punkt. W niewielkiej odległości  park podolski, świetne połączenie z centrum miasta, W okolicy świetna infrastruktura handlowo-usługowa. Liczne sklepy punky usługwo-handlowe. Doskonały dojazd docentrum miasta/
Więcej zdjęć danej oferty jak i więcej ofert znajdziesz na naszej stronie: wellhome. nieruchomosci. pl

Zapraszamy ! :)
 


Zarówno w celu uzyskania informacji o ofertach jak i chęci obejrzenia nieruchomości prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny z opiekunem oferty lub kontakt w formie zapytania internetowego z pozostawieniem numeru telefonu kontaktowego.


Chroniąc dane naszych klientów informujemy, że nie przekazujemy dokładnych adresów nieruchomości przed zawarciem współpracy w postaci umowy z osobą potencjalnie zainteresowaną. Umowa określa przede wszystkim warunki wzajemnej współpracy oraz ewentualną wysokość wynagrodzenia za wskazaną w umowie usługę, chociażby w odniesieniu do jednej z posiadanych w naszej bazie nieruchomości. Chcemy jednak zaznaczyć, że samo prezentowanie naszych nieruchomości osobom potencjalnie zainteresowanym jest bezpłatne.
Nieprawidłowy adres E-mail