M3 Dąbrowa po remoncie, Okazja

Mieszkanie na sprzedaż
430 000 PLN , Pow. 45,13 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
45,13 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Łódź Dąbrowa , Tatrzańska
Rok budowy:
1970
Piętro:
4 na 4
Numer oferty:
WH868072
Cena za m2:
9 528 PLN
Dwa pokoje w pełnym rozkładzie tuż obok parku podolskiego z widokiem na pobliską zieleń zarówno z kuchni jak i sypialni. Komfortowo, praktycznie zaprojektowane z dbałością o detale. Powierzchnia mieszkania  45,13m2, pełen rozkład. Balkon. Czwarte piętro w bloku czteropiętrowym. 

   Jasne, przestrzenne wnętrze z klasą., po generalnym remoncie. Wymieniona  instalacja elektryczna oraz hydrauliczna. Wchodząc do mieszkania wita nas dobra energia. Szykowna biała szafa z elementami drewna aż do sufitu z łatwością zorganizuje  najpotrzebniejszą  garderobę.. Szafa pod wymiar, wykonana przez stolarza. Kuchnia i łazienka również w zabudowie, wykonanej przez stolarza. Kuchnia wyposażona w sprzęt AGD płytę  indukcyjną,  piekarnik, zmywarkę. W pokojach na ścianach gładzie gipsowe na podłogach wysokiej klasy panele.  Estetyczna , harmonijna kolorystyka w całym mieszkaniu dopełnia klimat. .

  Okolica spokojna, pełna zieleni z doskonałą infrastrukturą nieopodal. Sprzyjającą aktywnemu wypoczynkowi. Umożliwiająca komunikację we wszystkich kierunkach w mieście.


Więcej zdjęć danej oferty jak i więcej ofert znajdziesz na naszej stronie: wellhome. nieruchomosci. pl

Zapraszamy ! :)
 


Zarówno w celu uzyskania informacji o ofertach jak i chęci obejrzenia nieruchomości prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny z opiekunem oferty lub kontakt w formie zapytania internetowego z pozostawieniem numeru telefonu kontaktowego.


Chroniąc dane naszych klientów informujemy, że nie przekazujemy dokładnych adresów nieruchomości przed zawarciem współpracy w postaci umowy z osobą potencjalnie zainteresowaną. Umowa określa przede wszystkim warunki wzajemnej współpracy oraz ewentualną wysokość wynagrodzenia za wskazaną w umowie usługę, chociażby w odniesieniu do jednej z posiadanych w naszej bazie nieruchomości. Chcemy jednak zaznaczyć, że samo prezentowanie naszych nieruchomości osobom potencjalnie zainteresowanym jest bezpłatne.
Nieprawidłowy adres E-mail