M3 Dąbrowa, po remoncie, wyposażone,

Mieszkanie na sprzedaż
338 000 PLN, Pow. 46 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
46 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Łódź Dąbrowa
Rok budowy:
1978
Piętro:
3 na 4
Numer oferty:
WH679859
Cena za m2:
7347.83 PLN
Gustowne, eleganckie, jasne mieszkanie na zielonej Dąbrowie.
Doskonała lokalizacja umożliwiająca sprawną komunikację z centrum miasta oraz innymi dzielnicami, w okolicy dużo zieleni miejsc sprzyjających aktywnemu wypoczynkowi. Pełna infrastruktura handlowo-usługowa, sklepy, ryneczek osiedlowy.

Mieszkanie po gruntownym remoncie, wymienione wszystkie instalacje hydrauliczna, elektryczna,. Pełen rozkład, powierzchnia ok 46m2, balkon, trzecie piętro, blok z cegły. Zadbana elegancka klatka schodowa. Niewątpliwą rzadkością okno w łazience.  W salonie kanapa z funkcją spania, stół, krzesła, szafka pod tv, biurko. Wszystkie meble pozostają. Na podłogach panele wysokiej klasy ścieralności współgrają z kolorystyką całego mieszkania. Kuchnia z kompletną zabudową wyposażona: kuchenka indukcyjna, piekarnik. W przedpokoju 2 szafy pod wymiar.Więcej zdjęć danej oferty jak i więcej ofert znajdziesz na naszej stronie: wellhome. nieruchomosci. pl

Zapraszamy ! :)
 


Zarówno w celu uzyskania informacji o ofertach jak i chęci obejrzenia nieruchomości prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny z opiekunem oferty lub kontakt w formie zapytania internetowego z pozostawieniem numeru telefonu kontaktowego.


Chroniąc dane naszych klientów informujemy, że nie przekazujemy dokładnych adresów nieruchomości przed zawarciem współpracy w postaci umowy z osobą potencjalnie zainteresowaną. Umowa określa przede wszystkim warunki wzajemnej współpracy oraz ewentualną wysokość wynagrodzenia za wskazaną w umowie usługę, chociażby w odniesieniu do jednej z posiadanych w naszej bazie nieruchomości. Chcemy jednak zaznaczyć, że samo prezentowanie naszych nieruchomości osobom potencjalnie zainteresowanym jest bezpłatne.
Nieprawidłowy adres E-mail