M3 Bałuty, Doły, OKAZJA

Mieszkanie na sprzedaż
320 000 PLN, Pow. 35 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
35 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Łódź Doły
Rok budowy:
1970
Piętro:
0 na 4
Numer oferty:
WH959780
Cena za m2:
9142.86 PLN
Ekskluzywne, zaprojektowane z dbałością o każdy detal dwupokojowe mieszkanie w okolicach parku Szarych Szeregów. Dużo zieleni, miejsc sprzyjających aktywnemu wypoczynkowi, w sąsiedztwie ASP. Świetne połączenie komunikacją z centrum miasta. W okolicy pełna infrastruktura handlowo-usługowa. 

   Mieszkanie dwustronnie rozkładowe, parter. Powierzchnia ok 38m2, pokój z aneksem oraz sypialnia. Blok z cegły, zadbane eleganckie klatki schodowe.
Salon duży, jasny połączony z kuchnią, kompletnie wyposażoną. Płyta indukcyjna i piekarnik, okap, lodówka, zmywarka, meble pod wymiar, granitowy zlewozmywak. Wszystkie sprzęty nowe na gwarancji. W sypialni oraz przedpokoju duża szafa pod wymiar, co jest nieocenione w małych powierzchniach. Pozwalana na organizacje przestrzeni i uporządkowanie niezbędnych ubrań. W łazience nowoczesna kabina prysznicowa, geberit. Sufit podwieszany z oświetleniem halogenowym.
Wszędzie nowe eleganckie drzwi, jednolite panele AC4.
Wymienione instalacje hydrauliczna i elektryczna.

Więcej zdjęć danej oferty jak i więcej ofert znajdziesz na naszej stronie: wellhome. nieruchomosci. pl

Zapraszamy ! :)
 


Zarówno w celu uzyskania informacji o ofertach jak i chęci obejrzenia nieruchomości prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny z opiekunem oferty lub kontakt w formie zapytania internetowego z pozostawieniem numeru telefonu kontaktowego.


Chroniąc dane naszych klientów informujemy, że nie przekazujemy dokładnych adresów nieruchomości przed zawarciem współpracy w postaci umowy z osobą potencjalnie zainteresowaną. Umowa określa przede wszystkim warunki wzajemnej współpracy oraz ewentualną wysokość wynagrodzenia za wskazaną w umowie usługę, chociażby w odniesieniu do jednej z posiadanych w naszej bazie nieruchomości. Chcemy jednak zaznaczyć, że samo prezentowanie naszych nieruchomości osobom potencjalnie zainteresowanym jest bezpłatne.
Nieprawidłowy adres E-mail