Kawalerka Górna, Rokicie, 27mkw +balkon +garaż

Mieszkanie na sprzedaż
251 896 PLN, Pow. 27,38 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
27,38 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
1
Lokalizacja:
Łódź Górna , Walerego Wróblewskiego
Rok budowy:
2021
Piętro:
6 na 6
Numer oferty:
WH124628
Cena za m2:
9 200 PLN
Prezentuję Państwu apartamentowiec z 2021 roku w stanie deweloperskim. Lokal znajduje się na 6 piętrze w 6 piętrowym budynku.  

Status własności: Odrębna nieruchomość.

Mieszkanie składa się z: 
- dużego salonu z aneksem kuchennym 18,10 m2
- łazienka 4,28 m2
- przedpokoju 4,59 m2 
Istnieje możliwości możliwość dokupienia miejsca w hali garażowej (40 000 zł) i/lub miejsca naziemnego (20 000 zł) i/lub komórki lokatorskiej. 

Dodatkowe informacje: winda, wideodomofon, instalacje internetowe, instalacje tv, m. p. w garażu podziemnym, budynek przystosowany dla osób niepełnosprawnych.  

W okolicy pełna infrastruktura usługowo-handlowa, blisko parku Poniatowskiego, Pasażu Łódzkiego oraz Politechniki. Samochodem do Galerii Łódzkiej jak i do Atlas Areny niecałe 10 min.

Oferta aktualna jest tu i teraz. W ofercie mamy mieszkania w tej samej inwestycji od 27,38 m2 do 62,24 m2  Cena nieruchomości może się zmienić z dnia na dzień. Nie czekaj, aż oferta ucieknie Ci sprzed nosa.
Zapraszam na prezentację!

Więcej zdjęć danej oferty jak i więcej ofert znajdziesz na naszej stronie: wellhome. nieruchomosci. pl

Zapraszamy ! :)
 


Zarówno w celu uzyskania informacji o ofertach jak i chęci obejrzenia nieruchomości prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny z opiekunem oferty lub kontakt w formie zapytania internetowego z pozostawieniem numeru telefonu kontaktowego.


Chroniąc dane naszych klientów informujemy, że nie przekazujemy dokładnych adresów nieruchomości przed zawarciem współpracy w postaci umowy z osobą potencjalnie zainteresowaną. Umowa określa przede wszystkim warunki wzajemnej współpracy oraz ewentualną wysokość wynagrodzenia za wskazaną w umowie usługę, chociażby w odniesieniu do jednej z posiadanych w naszej bazie nieruchomości. Chcemy jednak zaznaczyć, że samo prezentowanie naszych nieruchomości osobom potencjalnie zainteresowanym jest bezpłatne.
Nieprawidłowy adres E-mail