M4 Górna, okolice czerwonego rynku

Mieszkanie na sprzedaż
359 000 PLN, Pow. 55 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
55 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Łódź Górna
Rok budowy:
1979
Piętro:
4 na 4
Numer oferty:
WH602320
Cena za m2:
6527.27 PLN
Trzy pokoje w pełnym rozkładzie okolice czerwonego rynku. Powierzchnia ok 54, czwarte piętro w bloku czteropiętrowym. Doskonała lokalizacja umożliwiająca sprawną komunikację z centrum miasta. Do Piotrkowskiej, centrum 10min, w okolicy pełna infrastruktura handlowo-usługowa, hipermarkety Kaufland, dwie Biedronki, .Pepco, Rossman, Lidl. Apteki, Przychodnia, Szkoła, Przedszkole. Dużo zieleni, miejsc sprzyjających aktywnemu wypoczynkowi.

  Mieszkanie dwustronnie rozkładowe, jasne, widne z bardzo dobrą energią. Wymienione okna PCV, w bardzo dobrym stanie oryginalne  parkiety. W przedpokoju duża wnęka, możliwość zrobienia garderoby.
Kuchnia oddzielna, ustawna stosunkowo duża. 
Pokoje powierzchnia ok 17, 12, 10m2.  Mieszkanie w stanie wedle uznania do odświeżenia bądź remontu. Zadbane szerokie klatki schodowe.
Więcej zdjęć danej oferty jak i więcej ofert znajdziesz na naszej stronie: wellhome. nieruchomosci. pl

Zapraszamy ! :)
 


Zarówno w celu uzyskania informacji o ofertach jak i chęci obejrzenia nieruchomości prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny z opiekunem oferty lub kontakt w formie zapytania internetowego z pozostawieniem numeru telefonu kontaktowego.


Chroniąc dane naszych klientów informujemy, że nie przekazujemy dokładnych adresów nieruchomości przed zawarciem współpracy w postaci umowy z osobą potencjalnie zainteresowaną. Umowa określa przede wszystkim warunki wzajemnej współpracy oraz ewentualną wysokość wynagrodzenia za wskazaną w umowie usługę, chociażby w odniesieniu do jednej z posiadanych w naszej bazie nieruchomości. Chcemy jednak zaznaczyć, że samo prezentowanie naszych nieruchomości osobom potencjalnie zainteresowanym jest bezpłatne.
Nieprawidłowy adres E-mail