Górna, Kurak, 2 pokoje rozkładowe, balkon

Mieszkanie na sprzedaż
310 000 PLN, Pow. 43,19 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
43,19 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Łódź Górna
Rok budowy:
1980
Piętro:
7 na 11
Numer oferty:
WH716356
Cena za m2:
7177.59 PLN
Kupujący nie płaci prowizji!

Mieszkanie 
usytuowane jest na siódmym piętrze w jedenastopiętrowym wieżowcu. 
Jego powierzchnia wynosi 43,19m2 w skład której wchodzą 2 rozkładowe pokoje, w tym salon z wyjściem na balkon, w pełni wyposażona kuchnia, przedpokój oraz łazienka z toaletą. 
Dodatkowo do mieszkania przynależy komórka lokatorska znajdująca się w piwnicy. 

Nieruchomość zlokalizowana jest w cichej i spokojnej okolicy w nieopodal skweru im. Henryka Dubaniewicza. W pobliżu jest w pełni rozwinięta infrastruktura handlowo - usługowa oraz świetne połączenie komunikacją miejską do reszty części miasta. 

Ekspozycja okien: wschód-zachód
Stan prawny: pełna własność z KW 
Czynsz: 370zł
Więcej zdjęć danej oferty jak i więcej ofert znajdziesz na naszej stronie: wellhome. nieruchomosci. pl

Zapraszamy ! :)
 


Zarówno w celu uzyskania informacji o ofertach jak i chęci obejrzenia nieruchomości prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny z opiekunem oferty lub kontakt w formie zapytania internetowego z pozostawieniem numeru telefonu kontaktowego.


Chroniąc dane naszych klientów informujemy, że nie przekazujemy dokładnych adresów nieruchomości przed zawarciem współpracy w postaci umowy z osobą potencjalnie zainteresowaną. Umowa określa przede wszystkim warunki wzajemnej współpracy oraz ewentualną wysokość wynagrodzenia za wskazaną w umowie usługę, chociażby w odniesieniu do jednej z posiadanych w naszej bazie nieruchomości. Chcemy jednak zaznaczyć, że samo prezentowanie naszych nieruchomości osobom potencjalnie zainteresowanym jest bezpłatne.
Nieprawidłowy adres E-mail