M4 Górna, okolice czerwonego rynku

Mieszkanie na sprzedaż
360 000 PLN, Pow. 54 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
54 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Łódź Górna
Rok budowy:
1978
Piętro:
3 na 4
Numer oferty:
WH736123
Cena za m2:
6666.67 PLN
Trzy pokoje w pełnym rozkładzie,okolice czerwonego rynku Łódź - Górna.
Powierzchnia mieszkania ok 54m2, ładny dwustronny rozkład. Mieszkanie usytuowane z daleka od zgiełku dobiegającego z ulicy z pięknym widokiem na zieleń. W okolicy szkoła z basenem, pełna infrastruktura handlowo-usługowa,  Rossman, zarazem dużo miejsc sprzyjających aktywnemu wypoczynkowi.

   W pokojach na ścianach gładzie gipsowe, na podłogach panele. Okna nowe PCV.  Powierzchnia pokoi ok 18, 12, 10m2. Łazienka i WC osobno.
Kuchnia ok 9m2, oddzielna.
  Mieszkanie do własnej aranżacji. Przestrzenne, słoneczne z ogromnym potencjałem, sprzedawane wraz z oddzielnym garażem.


Więcej zdjęć danej oferty jak i więcej ofert znajdziesz na naszej stronie: wellhome. nieruchomosci. pl

Zapraszamy ! :)
 


Zarówno w celu uzyskania informacji o ofertach jak i chęci obejrzenia nieruchomości prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny z opiekunem oferty lub kontakt w formie zapytania internetowego z pozostawieniem numeru telefonu kontaktowego.


Chroniąc dane naszych klientów informujemy, że nie przekazujemy dokładnych adresów nieruchomości przed zawarciem współpracy w postaci umowy z osobą potencjalnie zainteresowaną. Umowa określa przede wszystkim warunki wzajemnej współpracy oraz ewentualną wysokość wynagrodzenia za wskazaną w umowie usługę, chociażby w odniesieniu do jednej z posiadanych w naszej bazie nieruchomości. Chcemy jednak zaznaczyć, że samo prezentowanie naszych nieruchomości osobom potencjalnie zainteresowanym jest bezpłatne.
Nieprawidłowy adres E-mail