Bałuty,Julianów, 1 piętro,2 pok+balkon,po remoncie

Mieszkanie na sprzedaż
320 000 PLN, Pow. 36 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
36 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Łódź Julianów
Rok budowy:
1969
Piętro:
1 na 4
Numer oferty:
WH453067
Cena za m2:
8888.89 PLN
Do zaoferowania mamy piękne mieszkanie, świeżo po remoncie generalnym w cichej a zarazem atrakcyjnej pod kątem lokalizacji okolicy. 

Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku z cegły na zamkniętym i monitorowanym osiedlu, na terenie którego znajduję się ładnie zagospodarowany zieleniec. Przeszło ono kapitalny remont, który obejmował praktycznie wszystko. 

Powierzchnia użytkowa lokalu to: 36m2 w skład której wchodzi: przedpokój, łazienka z toaletą, pokój, oraz salon z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon typu loggia. 

Nieruchomość zlokalizowana jest w bardzo dogodnym miejscu. W pobliżu bogata infrastruktura handlowo-usługowa: parki, sklepy, poczta, szkoła, przedszkola oraz dobra komunikacja miejska.

Ekspozycja okien: zachód 
Stan prawny: spółdzielcze własnościowe 
Czynsz: 250zł


Więcej zdjęć danej oferty jak i więcej ofert znajdziesz na naszej stronie: wellhome. nieruchomosci. pl

Zapraszamy ! :)
 


Zarówno w celu uzyskania informacji o ofertach jak i chęci obejrzenia nieruchomości prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny z opiekunem oferty lub kontakt w formie zapytania internetowego z pozostawieniem numeru telefonu kontaktowego.


Chroniąc dane naszych klientów informujemy, że nie przekazujemy dokładnych adresów nieruchomości przed zawarciem współpracy w postaci umowy z osobą potencjalnie zainteresowaną. Umowa określa przede wszystkim warunki wzajemnej współpracy oraz ewentualną wysokość wynagrodzenia za wskazaną w umowie usługę, chociażby w odniesieniu do jednej z posiadanych w naszej bazie nieruchomości. Chcemy jednak zaznaczyć, że samo prezentowanie naszych nieruchomości osobom potencjalnie zainteresowanym jest bezpłatne.
Nieprawidłowy adres E-mail