Bałuty, Julianów, Marysin, 2 pok rozkładowe,balkon

Mieszkanie na sprzedaż
255 000 PLN, Pow. 38,30 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
38,30 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Łódź Julianów
Rok budowy:
1979
Piętro:
8 na 11
Numer oferty:
WH133790
Cena za m2:
6657.96 PLN
Kupujący nie płaci prowizji!

Mieszkanie 
usytuowane jest na ósmym piętrze w jedenastopiętrowym wieżowcu.
Powierzchnia użytkowa wynosi niespełna 39m2 w skład w której wchodzą 2 rozkładowe pokoje, kuchnia, łazienka z toaletą i przedpokój. 
Dodatkowo w mieszkaniu jest sporej wielkości balkon w piwnicy komórka lokatorska i wiele miejsc parkingowych dostępnych dla mieszkańców przed blokiem

Nieruchomość
zlokalizowana jest na Bałutach niedaleko centrum miasta. W pobliżu bloku jest znajduję się supermarket, piekarnie oraz knajpy.
Manufaktura - 2,5km
Park im. Szarych Szeregów - 1km

Ekspozycja okien: zachód 
Stan Prawny: pełna własność z KW
Czynsz: 350zł

Więcej zdjęć danej oferty jak i więcej ofert znajdziesz na naszej stronie: wellhome. nieruchomosci. pl

Zapraszamy ! :)
 


Zarówno w celu uzyskania informacji o ofertach jak i chęci obejrzenia nieruchomości prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny z opiekunem oferty lub kontakt w formie zapytania internetowego z pozostawieniem numeru telefonu kontaktowego.


Chroniąc dane naszych klientów informujemy, że nie przekazujemy dokładnych adresów nieruchomości przed zawarciem współpracy w postaci umowy z osobą potencjalnie zainteresowaną. Umowa określa przede wszystkim warunki wzajemnej współpracy oraz ewentualną wysokość wynagrodzenia za wskazaną w umowie usługę, chociażby w odniesieniu do jednej z posiadanych w naszej bazie nieruchomości. Chcemy jednak zaznaczyć, że samo prezentowanie naszych nieruchomości osobom potencjalnie zainteresowanym jest bezpłatne.
Nieprawidłowy adres E-mail