1 piętro, 3 pokoje, balkon, Bałuty, Julianów

Mieszkanie na sprzedaż
381 000 PLN, Pow. 57 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
57 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Łódź Julianów , Inflancka
Rok budowy:
1970
Piętro:
1 na 10
Numer oferty:
WH100371
Cena za m2:
6684.21 PLN

TYLKO U NAS !!


Mieszkanie 3 pokojowe w pełni rozkładowe z balkonem usytuowane na 1 piętrze w wieżowcu znajdującym się w Łodzi w dzielnicy Łódź-Bałuty (Julianów).

Status własności: odrębna nieruchomość (pełna własność z księgą wieczystą wraz z udziałami w gruncie pod budynkiem).

W lokalu został przeprowadzony częściowy remont obejmujący m.in. położenie gładzi na ścianach oraz suficie, położenie paneli, jak i wykończenie pomieszczenia z toaletą wraz z odświeżeniem łazienki i kuchni. Standard mieszkania umożliwia wprowadzenie się do niego zaraz po zakupie. Ekspozycja okien: południe od strony salonu i jednej z sypialni, północ od strony kuchni i drugiej sypialni. Budynek został ogrodzony, dzięki czemu powstały zamykane furtki do każdej klatki z osobna. 


Lokal składa się z:
- Przestronnego salonu z wyjściem na balkon,
- Dużej i ustawnej sypialni sąsiadującej z salonem,
- Mniejszej ale równie ustawnej drugiej sypialni (ekspozycja okien od strony północnej),
- Ustawnej kuchni wyposażonej w meble kuchenne, lodówkę oraz piekarnik,
- Łazienki z wanną oraz umywalką,
- Osobnego pomieszczenia z toaletą,
- Przedpokoju łączącego ze sobą wszystkie pomieszczenia.

Niewątpliwym atutem lokalu jest korzystna ekspozycja okien na strony świata, dzięki której wszystkie pomieszczenia są bardzo dobrze doświetlone w ciągu dnia.

Budynkiem zarządza Wspólnota Mieszkaniowa ( dokładniej Zarządca wybrany przez Wspólnotę ).

Pod budynkiem mieści się parking ogólny dla mieszkańców. W najbliższej okolicy znajduje się park Mickiewicza, park im. Szarych Szeregów, Arturówek, szkoły, przedszkola jak i duży market E.Leclerc.

Lokalizacja bardzo dobrze skomunikowana zarówno z centrum miasta jak i sąsiednimi dzielnicami czy uczelniami Uniwersytetu Łódzkiego.Więcej zdjęć danej oferty jak i więcej ofert znajdziesz na naszej stronie: wellhome. nieruchomosci. pl

Zapraszamy ! :)
 


Zarówno w celu uzyskania informacji o ofertach jak i chęci obejrzenia nieruchomości prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny z opiekunem oferty lub kontakt w formie zapytania internetowego z pozostawieniem numeru telefonu kontaktowego.


Chroniąc dane naszych klientów informujemy, że nie przekazujemy dokładnych adresów nieruchomości przed zawarciem współpracy w postaci umowy z osobą potencjalnie zainteresowaną. Umowa określa przede wszystkim warunki wzajemnej współpracy oraz ewentualną wysokość wynagrodzenia za wskazaną w umowie usługę, chociażby w odniesieniu do jednej z posiadanych w naszej bazie nieruchomości. Chcemy jednak zaznaczyć, że samo prezentowanie naszych nieruchomości osobom potencjalnie zainteresowanym jest bezpłatne.
Nieprawidłowy adres E-mail