3 pokoje 2 piętro, Bałuty, Julianów,blisko Centrum

Mieszkanie na sprzedaż
539 000 PLN , Pow. 59,01 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
59,01 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Łódź Julianów
Rok budowy:
1983
Piętro:
2 na 10
Numer oferty:
WH529997
Cena za m2:
9 134 PLN

Oferujemy na sprzedaż niepowtarzalne mieszkanie o powierzchni 59.01 m2. 


Wyremontowane kilka lat temu, dziś wynajmowane na pokoje. 


W mieszkaniu znajdziemy:


-Dwie sypialnie


-Salon z balkonem


-Kuchnię 


-Łazienkę


-Osobną toaletę


Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w 10 piętrowym bloku z windą. Budynek z wielkiej płyty  oddany do użytku w 1983 roku. Ocieplony w zeszłym roku. 


Obecnie czynsz 900zł przy czterech osobach. 


Okolica dobrze skomunikowana. W pobliżu przystanki MPK, sklepy oraz wszelkie punkty usługowe niezbędne do życia codziennego. 


Serdecznie zapraszam do kontaktu i prezentację. Więcej zdjęć danej oferty jak i więcej ofert znajdziesz na naszej stronie: wellhome. nieruchomosci. pl

Zapraszamy ! :)
 


Zarówno w celu uzyskania informacji o ofertach jak i chęci obejrzenia nieruchomości prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny z opiekunem oferty lub kontakt w formie zapytania internetowego z pozostawieniem numeru telefonu kontaktowego.


Chroniąc dane naszych klientów informujemy, że nie przekazujemy dokładnych adresów nieruchomości przed zawarciem współpracy w postaci umowy z osobą potencjalnie zainteresowaną. Umowa określa przede wszystkim warunki wzajemnej współpracy oraz ewentualną wysokość wynagrodzenia za wskazaną w umowie usługę, chociażby w odniesieniu do jednej z posiadanych w naszej bazie nieruchomości. Chcemy jednak zaznaczyć, że samo prezentowanie naszych nieruchomości osobom potencjalnie zainteresowanym jest bezpłatne.
Nieprawidłowy adres E-mail