M4 Julianów, Bałuty, 2p, okazja

Mieszkanie na sprzedaż
369 000 PLN, Pow. 55 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
55 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Łódź Julianów
Rok budowy:
1978
Piętro:
2 na 4
Numer oferty:
WH668840
Cena za m2:
6709.09 PLN
Świetnie zlokalizowane trzypokojowe mieszkanie na Julianowie.Blok 4pietrowy drugie piętro. Mieszkanie dwustronnie rozkładowe o powierzchni ok 55m2.
Wystawa okien pn-pd. W okolicy pełna infrastruktura handlowo-usługowa, osiedlowe sklepiki, Rossman, Lidl, Pepco. Szkoła, przedszkole, przychodnia lekarska, place zabaw dla dzieci. Dużo zieleni, miejsc sprzyjających aktywnemu wypoczynkowi. W niedalekiej odległości park Julianowski.

Mieszkanie zadbane z dobrą energią może pozostać wraz z meblami. salon ok 18 m2 z balkonem. Na ścianach gładzie gipsowe, na podłogach panele
 Dwa mniejsze pokoje ok 11 oraz 9m2. Ładne duże okna PCV. Stosunkowo duża kuchnia ok 8m2.z meblami starszego typu. Łazienka i wc osobno.
W przedpokoju duża wnęka pozwalająca na utworzenie garderoby.

Więcej zdjęć danej oferty jak i więcej ofert znajdziesz na naszej stronie: wellhome. nieruchomosci. pl

Zapraszamy ! :)
 


Zarówno w celu uzyskania informacji o ofertach jak i chęci obejrzenia nieruchomości prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny z opiekunem oferty lub kontakt w formie zapytania internetowego z pozostawieniem numeru telefonu kontaktowego.


Chroniąc dane naszych klientów informujemy, że nie przekazujemy dokładnych adresów nieruchomości przed zawarciem współpracy w postaci umowy z osobą potencjalnie zainteresowaną. Umowa określa przede wszystkim warunki wzajemnej współpracy oraz ewentualną wysokość wynagrodzenia za wskazaną w umowie usługę, chociażby w odniesieniu do jednej z posiadanych w naszej bazie nieruchomości. Chcemy jednak zaznaczyć, że samo prezentowanie naszych nieruchomości osobom potencjalnie zainteresowanym jest bezpłatne.
Nieprawidłowy adres E-mail