M4 Polesie, 1p, 2balkony

Mieszkanie na sprzedaż
470 000 PLN, Pow. 73 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
73 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Łódź Polesie
Rok budowy:
1978
Piętro:
1 na 4
Numer oferty:
WH897776
Cena za m2:
6438.36 PLN
Niezwykłe mieszkanie w niedalekiej odległości od centrum. Polesie okolice WAM. Blok z cegły, powierzchnia ok 70m2, pierwsze piętro, dwa balkony.  Mieszkanie dwustronnie rozkładowe, wysokie przestrzenne, eleganckie zadbane klatki schodowe. Balkon w salonie oraz kuchni.
Kuchnia w pełni wyposażona, piekarnik, zmywarka, meble w zabudowie.

   Salon ok 20m2, jasny przestronny z balkonem.
Pozostałe pokoje ok 18m2 oraz 15m2. W pokojach parkiety, panele,
Łazienka zadbana, nowoczesna  w jasnej kolorystyce.
Osobno pralnia. Mieszkanie świetnie zlokalizowane, dużo zieleni, miejsc sprzyjających aktywnemu wypoczynkowi. Widoczny z okien plac zabaw dla dzieci. Przed blokiem ławeczki. Blisko park na zdrowiu największy kompleks rekraacyjno- wypoczynkowy w mieście. Doskonały dojazd do centrum miasta, w niedalekiej odległości plac Barlickiego, Piotrkowska.
Więcej zdjęć danej oferty jak i więcej ofert znajdziesz na naszej stronie: wellhome. nieruchomosci. pl

Zapraszamy ! :)
 


Zarówno w celu uzyskania informacji o ofertach jak i chęci obejrzenia nieruchomości prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny z opiekunem oferty lub kontakt w formie zapytania internetowego z pozostawieniem numeru telefonu kontaktowego.


Chroniąc dane naszych klientów informujemy, że nie przekazujemy dokładnych adresów nieruchomości przed zawarciem współpracy w postaci umowy z osobą potencjalnie zainteresowaną. Umowa określa przede wszystkim warunki wzajemnej współpracy oraz ewentualną wysokość wynagrodzenia za wskazaną w umowie usługę, chociażby w odniesieniu do jednej z posiadanych w naszej bazie nieruchomości. Chcemy jednak zaznaczyć, że samo prezentowanie naszych nieruchomości osobom potencjalnie zainteresowanym jest bezpłatne.
Nieprawidłowy adres E-mail