M4 95m2,okolice Manufaktury, do wprowadzenia

Mieszkanie na sprzedaż
650 000 PLN, Pow. 95 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
95 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Łódź Polesie
Rok budowy:
1935
Piętro:
2 na 4
Numer oferty:
WH945559
Cena za m2:
6842.11 PLN
Oryginalne, przestrzenne wnętrze w sercu miasta. Okolice Manufaktury, Muzeum Sztuki, Akademii Muzycznej, Piotrkowskiej. W pobliżu budowana stacja szybkiej kolei podziemnej.
    Powierzchnia mieszkania ok 95m2, trzy pokoje, drugie piętro.
Mieszkanie po generalnym remoncie, nowa instalacja elektryczna. Majestatyczna duża łazienka z oknem, ogrzewanie podłogowe.  Zachowana oryginalna stolarka drzwiowa, parkiety, gdzie niegzie odkryte cegły., oryginalne stare farby w ścianie.  Wysokość ok 3.35m2, duże okna z wystawą południowo-północną. Mieszkanie jasne z dużą ilością światła.  Niepowtarzalne, nadające się do natychmiastowego wprowadzenia.

Więcej zdjęć danej oferty jak i więcej ofert znajdziesz na naszej stronie: wellhome. nieruchomosci. pl

Zapraszamy ! :)
 


Zarówno w celu uzyskania informacji o ofertach jak i chęci obejrzenia nieruchomości prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny z opiekunem oferty lub kontakt w formie zapytania internetowego z pozostawieniem numeru telefonu kontaktowego.


Chroniąc dane naszych klientów informujemy, że nie przekazujemy dokładnych adresów nieruchomości przed zawarciem współpracy w postaci umowy z osobą potencjalnie zainteresowaną. Umowa określa przede wszystkim warunki wzajemnej współpracy oraz ewentualną wysokość wynagrodzenia za wskazaną w umowie usługę, chociażby w odniesieniu do jednej z posiadanych w naszej bazie nieruchomości. Chcemy jednak zaznaczyć, że samo prezentowanie naszych nieruchomości osobom potencjalnie zainteresowanym jest bezpłatne.
Nieprawidłowy adres E-mail