Łódz Polesie 3 pokoje kamienica CO balkon

Mieszkanie na sprzedaż
456 000 PLN, Pow. 95 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
95 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Łódź Polesie
Rok budowy:
1900
Piętro:
1 na 4
Numer oferty:
WH902519
Cena za m2:
4 800 PLN
Do sprzedaży oferujemy Państwu w pełni rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie
 usytuowane  na I piętrze w wyremontowanej kamienicy na osiedlu Łódz Polesie. 
Lokal składa się z trzech dużych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki z wc, przedpokoju oraz balkonu. Posiada wszystkie media z sieci miejskiej w tym centralne ogrzewanie. Nieruchomość o metrażu 95 mkw.

Lokal posiada wyodrębnioną własność z Księgą Wieczystą.
Kamienica po remoncie, który został zakończony w 2022 roku, posiada monitoring.  Mieszkanie doskonale nadaje się na inwestycję (wynajem okazjonalny).
Zapraszam do oglądania

 


Więcej zdjęć danej oferty jak i więcej ofert znajdziesz na naszej stronie: wellhome. nieruchomosci. pl

Zapraszamy ! :)
 


Zarówno w celu uzyskania informacji o ofertach jak i chęci obejrzenia nieruchomości prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny z opiekunem oferty lub kontakt w formie zapytania internetowego z pozostawieniem numeru telefonu kontaktowego.


Chroniąc dane naszych klientów informujemy, że nie przekazujemy dokładnych adresów nieruchomości przed zawarciem współpracy w postaci umowy z osobą potencjalnie zainteresowaną. Umowa określa przede wszystkim warunki wzajemnej współpracy oraz ewentualną wysokość wynagrodzenia za wskazaną w umowie usługę, chociażby w odniesieniu do jednej z posiadanych w naszej bazie nieruchomości. Chcemy jednak zaznaczyć, że samo prezentowanie naszych nieruchomości osobom potencjalnie zainteresowanym jest bezpłatne.
Nieprawidłowy adres E-mail