Mieszkanie Polesie, blisko centrum 56,03 mkw

Mieszkanie na sprzedaż
360 000 PLN, Pow. 56,03 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
56,03 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Łódź Polesie
Rok budowy:
1960
Numer oferty:
WH108140
Cena za m2:
6425.13 PLN
KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!

Sprzedam urocze i wyjątkowe mieszkanie w samym centrum Łodzi. Lokal usytuowany jest na 2- piętrze. Lokal składa się z 3 pokoi, łazienki, aneksu kuchennego.

Status własności: lokal stanowiący odrębną nieruchomości

Lokal składa się z:
- 3 ślicznych pokojów
- kuchni
- łazienki z prysznicem
- toaletę  
- Przedpokój

Mieszkanie znakomicie sprawdzi się dla ludzi chcących mieszkać w centrum Łodzi. W okolicy pełna infrastruktura usługowo-handlowa. Bezproblemowa komunikacja z każdą częścią łodzi.

Więcej zdjęć danej oferty jak i więcej ofert znajdziesz na naszej stronie: wellhome. nieruchomosci. pl

Zapraszamy ! :)
 


Zarówno w celu uzyskania informacji o ofertach jak i chęci obejrzenia nieruchomości prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny z opiekunem oferty lub kontakt w formie zapytania internetowego z pozostawieniem numeru telefonu kontaktowego.


Chroniąc dane naszych klientów informujemy, że nie przekazujemy dokładnych adresów nieruchomości przed zawarciem współpracy w postaci umowy z osobą potencjalnie zainteresowaną. Umowa określa przede wszystkim warunki wzajemnej współpracy oraz ewentualną wysokość wynagrodzenia za wskazaną w umowie usługę, chociażby w odniesieniu do jednej z posiadanych w naszej bazie nieruchomości. Chcemy jednak zaznaczyć, że samo prezentowanie naszych nieruchomości osobom potencjalnie zainteresowanym jest bezpłatne.
Nieprawidłowy adres E-mail