2 pokoje na sprzedaż, Śródmieście, Polesie

Mieszkanie na sprzedaż
276 000 PLN, Pow. 32,49 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
32,49 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Łódź Polesie
Rok budowy:
1970
Piętro:
4 na 4
Numer oferty:
WH965192
Cena za m2:
8494.92 PLN

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI


Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 32,49m2 mieszcząca się w kamienicy na 4 piętrze. W cenę nieruchomości wchodzi:
- salon z aneksem kuchennym,
- łazienka z prysznicem,
- sypialnia,

Lokal mieszkalny jest wyremontowany, zawiera pełne umeblowanie. Kamienica została zrewitalizowana z zewnątrz jak i wewnątrz. Mieszkanie posiada podwórko, na którym można swobodnie parkować samochód, brama na pilot.
Ogrzewanie elektryczne, nieruchomość posiada KW.
Czynsz: około 60zł.

Dostępne są również inne lokale na tym samym piętrze w kamienicy !!!Więcej zdjęć danej oferty jak i więcej ofert znajdziesz na naszej stronie: wellhome. nieruchomosci. pl

Zapraszamy ! :)
 


Zarówno w celu uzyskania informacji o ofertach jak i chęci obejrzenia nieruchomości prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny z opiekunem oferty lub kontakt w formie zapytania internetowego z pozostawieniem numeru telefonu kontaktowego.


Chroniąc dane naszych klientów informujemy, że nie przekazujemy dokładnych adresów nieruchomości przed zawarciem współpracy w postaci umowy z osobą potencjalnie zainteresowaną. Umowa określa przede wszystkim warunki wzajemnej współpracy oraz ewentualną wysokość wynagrodzenia za wskazaną w umowie usługę, chociażby w odniesieniu do jednej z posiadanych w naszej bazie nieruchomości. Chcemy jednak zaznaczyć, że samo prezentowanie naszych nieruchomości osobom potencjalnie zainteresowanym jest bezpłatne.
Nieprawidłowy adres E-mail