Gotowiec inwestycyjny Łódź Polesie, Śródmieście

Mieszkanie na sprzedaż
580 000 PLN, Pow. 80,14 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
80,14 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Łódź Polesie
Rok budowy:
1890
Piętro:
3 na 3
Numer oferty:
WH181989
Cena za m2:
7237.33 PLN
KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI! 

Sprzedam śliczne i wyjątkowe mieszkanie inwestycyjne, świeżo po remoncie. Mieszkanie posiada umowy najmu na wszystkie 3 kawalerki. Miesięczny przychód z najmu wynosi ok 4500zł. Lokal usytuowany jest na 3 piętrze w 3-piętrowej kamienicy z cegły. W skład lokalu wchodzą 3 śliczne kawalerki. 

Mieszkanie posiada 80 mkw po remoncie zakończonym w 09.2020 remont obejmował wymianę wszystkich instalacji i podział na 3 mikrokawalerki. Do mieszkania przynależy pomieszczenie w piwnicy. Elewacja kamienicy po remoncie, elewacje oficyn po remoncie parę lat temu. Brama zamykana na pilota. 

Status własności: odrębna nieruchomość

W każdej kawalerce aneks kuchenny i łazienka, w dwóch pierwszych antresole. Mieszkania w pełni umeblowane oraz wyposażone (wraz z wyposażeniem kuchennym, AGD etc.) W każdym mieszkaniu szafa PAX i kuchnia z IKEA (z gwarancją). 

Wszystkie media miejskie z wyjątkiem wymienionej instalacji grzewczej nowy piec gazowy z obiegiem zamkniętym - praktycznie bezobsługowy. Okna wymienione przy poprzednim remoncie. . Czynsz 500 zł.

W każdej kawalerce aneks kuchenny i łazienka, w dwóch pierwszych antresole. Mieszkania w pełni umeblowane oraz wyposażone (wraz z wyposażeniem kuchennym, AGD etc.) W każdym mieszkaniu szafa PAX i kuchnia z IKEA (z gwarancją).

Mieszkanie znakomicie sprawdzi się dla ludzi chcących mieszkać w centrum Łodzi. W bezpośrednim sąsiedztwie Akademia Muzyczna, kampus Uniwersytety Medycznego pl. Hallera i szpital WAM oraz budynki Uniwersytetu Łódzkiego. W okolicy pełna infrastruktura usługowo-handlowa. Okolica bardzo dobrze skomunikowana.

Więcej zdjęć danej oferty jak i więcej ofert znajdziesz na naszej stronie: wellhome. nieruchomosci. pl

Zapraszamy ! :)
 


Zarówno w celu uzyskania informacji o ofertach jak i chęci obejrzenia nieruchomości prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny z opiekunem oferty lub kontakt w formie zapytania internetowego z pozostawieniem numeru telefonu kontaktowego.


Chroniąc dane naszych klientów informujemy, że nie przekazujemy dokładnych adresów nieruchomości przed zawarciem współpracy w postaci umowy z osobą potencjalnie zainteresowaną. Umowa określa przede wszystkim warunki wzajemnej współpracy oraz ewentualną wysokość wynagrodzenia za wskazaną w umowie usługę, chociażby w odniesieniu do jednej z posiadanych w naszej bazie nieruchomości. Chcemy jednak zaznaczyć, że samo prezentowanie naszych nieruchomości osobom potencjalnie zainteresowanym jest bezpłatne.
Nieprawidłowy adres E-mail