Kawalerka na sprzedaż Łódź Polesie, Górniak

Mieszkanie na sprzedaż
177 000 PLN, Pow. 46,68 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
46,68 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
1
Lokalizacja:
Łódź Polesie
Rok budowy:
1985
Piętro:
2 na 4
Numer oferty:
WH754211
Cena za m2:
3791.77 PLN

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI


Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni: 46,68m2 + w tym 4 m2 komórki lokatorskiej. Mieszkanie (po uzgodnieniu) ma możliwość zagospodarowania części wewnętrznego korytarza, gdzie można np. urządzić łazienkę, przez co faktyczna powierzchnia może wzrosnąć o kilka m2


Mieszkanie znajduje się na II piętrze w zadbanej kamienicy z bramą na pilot. Jest możliwość zaparkowania samochodu na podwórku.


Lokal mieszkalny wymaga niewielkiego remontu, zlokalizowany jest w południowej części budynku.


Do mieszkania prowadzi wspólny korytarz zamykany drzwiami oraz przynależy również piwnica.


Kamienica została częściowo wyremontowana.


Lokal jest zajmowany przez lokatorów, którzy mają wyrok eksmisyjny z lokalem socjalnym - czekają na przydział.


Nieruchomość znajduje się w pobliżu Politechniki Łódzkiej, przez co idealnie nadaje się na inwestycję.


W okolicy znajdują się sklepy spożywcze, centrum handlowe, restauracje, przystanki autobusowe, supermarkety.Więcej zdjęć danej oferty jak i więcej ofert znajdziesz na naszej stronie: wellhome. nieruchomosci. pl

Zapraszamy ! :)
 


Zarówno w celu uzyskania informacji o ofertach jak i chęci obejrzenia nieruchomości prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny z opiekunem oferty lub kontakt w formie zapytania internetowego z pozostawieniem numeru telefonu kontaktowego.


Chroniąc dane naszych klientów informujemy, że nie przekazujemy dokładnych adresów nieruchomości przed zawarciem współpracy w postaci umowy z osobą potencjalnie zainteresowaną. Umowa określa przede wszystkim warunki wzajemnej współpracy oraz ewentualną wysokość wynagrodzenia za wskazaną w umowie usługę, chociażby w odniesieniu do jednej z posiadanych w naszej bazie nieruchomości. Chcemy jednak zaznaczyć, że samo prezentowanie naszych nieruchomości osobom potencjalnie zainteresowanym jest bezpłatne.
Nieprawidłowy adres E-mail