Polesie,Śródmieście,2pokoje,deweloperski stan

Mieszkanie na sprzedaż
299 000 PLN, Pow. 52,98 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
52,98 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Łódź Polesie
Rok budowy:
2020
Piętro:
0 na 1
Numer oferty:
WH311307
Cena za m2:
5643.64 PLN
KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!

Nieruchomość:
Położona jest na parterze w 2 kondygnacyjnym budynku z cegły z 2020r. w deweloperskim stanie. Składa się z 2 pokoi - sypialni oraz salonu połączonego z aneksem kuchennym, bardzo przestronnej łazienki oraz korytarza. Nieruchomość położona jest na zamkniętym terenie -  możliwość parkowania samochodu  przy posesji - brama na pilota. Budynek monitorowany. 


Istnieje również możliwość wykorzystania nieruchomości jako lokal użytkowy - idealna lokalizacja, miejsca parkingowe również przy Wonerfie, znajdującym się przed samym lokalem. 

Stan prawny : pełna własność

Ogrzewanie : miejskie

Czynsz : ok.470zł

 


Więcej zdjęć danej oferty jak i więcej ofert znajdziesz na naszej stronie: wellhome. nieruchomosci. pl

Zapraszamy ! :)
 


Zarówno w celu uzyskania informacji o ofertach jak i chęci obejrzenia nieruchomości prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny z opiekunem oferty lub kontakt w formie zapytania internetowego z pozostawieniem numeru telefonu kontaktowego.


Chroniąc dane naszych klientów informujemy, że nie przekazujemy dokładnych adresów nieruchomości przed zawarciem współpracy w postaci umowy z osobą potencjalnie zainteresowaną. Umowa określa przede wszystkim warunki wzajemnej współpracy oraz ewentualną wysokość wynagrodzenia za wskazaną w umowie usługę, chociażby w odniesieniu do jednej z posiadanych w naszej bazie nieruchomości. Chcemy jednak zaznaczyć, że samo prezentowanie naszych nieruchomości osobom potencjalnie zainteresowanym jest bezpłatne.
Nieprawidłowy adres E-mail